Windows 11 KB5025239 güncellemesi hata veriyor

M3rc1mek

Decapat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
asus dual rtx 2060 6gb ryzen 5 5500 adata xpg spectrix d41 16gb (2x8gb) 3200mhz asus prime B450M-K II
RAM
Adata XPC Spectrix D41 2x8 3200mhz CL16
SSD veya HDD modeli
netac n930e
Ekran kartı
ASUS DUAL RTX 2060 6GB
Anakart
ASUS B450M K-II
İşlemci
Ryzen 5 5500
Yeniden dene diyorum. Yeniden başlatıyorum fakat biraz yüklüyor sonra hata veriyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Aldığınız hata nedir hocam?
2023-x64 tabanlı Sistemler için Windows 11 Version 22H2 04 Toplu Güncelleştirmesi (KB5025239)
Bazı güncelleştirme dosyaları eksik veya sorunlu. Güncelleştirmeyi indirmeyi daha sonra tekrar deneyeceğiz. Hata kodu: (0x8007000d)
hocam güncelliyorum fakat sürekli yarıda kesip bunu diyor

ne yapmalıyım pek bilmiyorum bu tarz şeyleri

Buradaki adımları uygulayın hocam. Özellikle 6. ve 7. adımları.

Merhaba 1 yöntemde temiz önyükleme derken format mı atmam gerekli başka türlü olmaz mı format atmayı biliyorum ama uzun sürdüğü için sadece hatalı dosyaları silip tekrar güncellemek olmaz mı?

Yaptığınız güncelleme nin bir sebebi varmı ? Yani işletim sistemleri bir çok kez güncelleme yapar veya yapılmasını ister. Şayet bir mecburiyetiniz yoksa yapmak zorunda değilsiniz. Bu bahsettiğiniz güncelleme bir önceki toplu güncelleme ile aynı. her ay sistemin yaptığı boş bir güncelleme.

Yapmama sorunu bir çok sebepten dolayı olabilir. regedit den silinen bir kural yada hizmetlerden durdurulan bir update hizmeti.

Yaptığınız güncelleme nin bir sebebi varmı ? Yani işletim sistemleri bir çok kez güncelleme yapar veya yapılmasını ister. Şayet bir mecburiyetiniz yoksa yapmak zorunda değilsiniz. Bu bahsettiğiniz güncelleme bir önceki toplu güncelleme ile aynı. her ay sistemin yaptığı boş bir güncelleme.

Yapmama sorunu bir çok sebepten dolayı olabilir. regedit den silinen bir kural yada hizmetlerden durdurulan bir update hizmeti.
peki şimdi güncellemesem yeni bir güncelleme geldiğinde direk onu indirirmi yani sorun olmaz değilmi eğer olmıycaksa pek sorun değil güncellemem

Geri
Yukarı