Çözüldü Windows 11 kendi kendine uyku moduna giriyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Dostum mod un ismini tam hatırlayamadığımdan öyle yazdım ancak yardıma teşekkür edeceğinize hata buluyorsunuz anlmış değilim.
Olay modun ismi değil, o modu ayarladığımı konu içinde 2 kere belirttim, hem alıntıladığın mesajda hem de konunun ana mesajında. Okumadan en basit çözümü sunmana tepki gösterdim.

Güç seçeneklerinden uyku moduna geçmeyi "hiçbir zaman"" olarak ayarlamama rağmen bilgisayar bir süre sonra uyku moduna geçiyor. Bu sorunu nasıl çözebilirim?
Sorununuz uyku modunun ayarlarından dolayı değil. Sorun 'ekran koruyucu' ayarlarının seçeneklerinde 'ekran koruyucu yok' ve süre olarakta '1' yada '2' (vs) dakika ayarlı olduğu için. Çözüm ekran koruyucunun süresini maksimum seçerek ve ek olarak(isterseniz) 'yok' seçeneğini de her hangi bir ekran koruyucuyu devreye sokarak düzeltebilirsiniz. Ekran koruyucu seçeneklerin deki 'yok' seçeneği aslında ekran koruyucu devre dışı olsun anlamına gelmiyor sadece seçilen süre sonunda ekran gene kapansın/kitlensin ama siyah bir ekran olsun hareketli bir ekran koruyucu olmasın anlamında.. Umarım yardımcı olmuşumdur..

Geri
Yukarı