Windows 11 kendi kendine Windows 10'a geçiyor

Hayır şu konu üzerinden Düzenlenmiş yükseltilebilir İSO olarak kurduk. Bende aynı şekilde yaptım bende bir sorun olmadı.

Tavsiyeniz için teşekkürler ama PUBG 30 Valorantta ortalama 60 FPS fazladan alıyorken Windows 11 ile neden 10'a geçeyim?
Geliştirilme aşamasında çünkü.

Hayır şu konu üzerinden düzenlenmiş yükseltilebilir ISO olarak kurduk. Bende aynı şekilde yaptım bende bir sorun olmadı.

Başkalarının modladığı ISO dosyasını kurmanızı tavsiye etmiyorum malüm ülkede çok uyanık var. Hem zaten modlamak çok basit kendiniz modlayıp kurun sadece install.wim dosyasını Windows 10'un ISO dosyasına atıyorsunuz bu kadar yani.
Geliştirilme aşamasında çünkü.

Geliştirme aşamasında diye kurulmaz demek yanlış olur. Olabilecek hataları falan kabul edip kurabilir.

Başkalarının modladığı ISO dosyasını kurmanızı tavsiye etmiyorum malüm ülkede çok uyanık var. Hem zaten modlamak çok basit kendiniz modlayıp kurun sadece install.wim dosyasını Windows 10'un ISO dosyasına atıyorsunuz bu kadar yani.

Geliştirme aşamasında diye kurulmaz demek yanlış olur. Olabilecek hataları falan kabul edip kurabilir.

Anlatmak istediğim şu ki bende bir sorun yokken ve o konudan yükleyen o kadar insanda bu sorun yokken bir kişide neden oluyor. Konu ISO dosyası değil.

Yeni konular

Geri
Yukarı