Windows 11 key nereden alınır?

3 yıl önce 50 TL'ye aldığım Windows 10 Retail keyi her format atışımda kullanıyorum, Windows 11 yükleyip attığım formatlarda da aynı keyi kullanıyorum sıkıntısız çalışıyor. Aldığın keyin türü önemli, biraz fazla ödeyip güvenli bir satıcıdan alırsan sorunsuzca kullanırsın. GittiGidiyor'dan almıştım fakat GittiGidiyor kapandı, linkini atamıyorum.

Net te satılanlar çoğunlukla Windows 7 ve Win 8 keyleri hocam onları girince Pro lisansı veriliyor. Jet lisans sitesine bir göz atın derim.

3 yıl önce 50 TL'ye aldığım Windows 10 Retail keyi her format atışımda kullanıyorum, Windows 11 yükleyip attığım formatlarda da aynı keyi kullanıyorum sıkıntısız çalışıyor. Aldığın keyin türü önemli, biraz fazla ödeyip güvenli bir satıcıdan alırsan sorunsuzca kullanırsın. GittiGidiyor'dan almıştım fakat GittiGidiyor kapandı, linkini atamıyorum.

Peki şu an Windows 10 Pro key satın alsam Windows 11 Pro'da da etkinleştirebilir miyim?

Net te satılanlar çoğunlukla Windows 7 ve Win 8 keyleri hocam onları girince Pro lisansı veriliyor. Jet lisans sitesine bir göz atın derim.

Windows 11 Pro Lisans Key Satın Al bu siteyi önerdi bir arkadaşım site hakkında bilginiz var mı?

Peki şu an Windows 10 Pro key satın alsam Windows 11 Pro'da da etkinleştirebilir miyim?

Evet Windows 10 Lisans anahtarları Windows 11'de etkinleşir bende aynı siteden aldım. Windows 11 Format ekranında girdim sorunsuz şekilde etkinleşti ve Microsoft hesabıma bağlandı.

Evet Windows 10 lisans anahtarları Windows 11'de etkinleşir bende aynı siteden aldım. Windows 11 format ekranında girdim sorunsuz şekilde etkinleşti ve Microsoft hesabıma bağlandı.

Atmış olduğum siteden mi aldınız sizde hocam?

Saglam lisans üzerinden satın aldım satın alımda bir sıkıntı çıkmadı.

Son düzenleme:
Teşekkürler hocam.

Rica ederim hocam çözüm hangisiyse raporlarsanız sevinirim. Ben sorunuz Windows 10 Keyleri Windows 11 de çalışır mı diye sorduğunuz için kendi yanıtımı raporladım fakat Moderatörler reddetti.

Rica ederim hocam çözüm hangisiyse raporlarsanız sevinirim. Ben sorunuz Windows 10 keyleri Windows 11 de çalışır mı diye sorduğunuz için kendi yanıtımı raporladım fakat moderatörler reddetti.

Tabii ki hocam rapor olarak bildirdim.

Rica ederim hocam çözüm hangisiyse raporlarsanız sevinirim. Ben sorunuz Windows 10 keyleri Windows 11 de çalışır mı diye sorduğunuz için kendi yanıtımı raporladım fakat moderatörler reddetti.

Benim raporumuda reddettiler hocam.

Geri
Yukarı