Çözüldü Windows 11 Klasörleri Yavaş

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Twidark

Decapat
Daha fazla  
Merhabalar, bugün başlayan ve daha önce olmayan bir sorun ile karşılaştım. Bilgisayarımda herhangi bir klasörü yani bu çöp kutusu da olabilir herhangi bir klasör de fark etmeksizin açtığımda sanki Slow Motion girmiş gibi yavaşlıyor her şey. Buna bir anlam veremedim açıkçası, bilgisayarımı Kaspersky, AVG ve Windows Defender aracılığı ile tam tarama seçeneği ile tarattım ve hiçbir virüs bulunmadı. Bu problemi benden başka yaşayan kimse var mı? Bir şey daha ekleyeyim dosya vesaire açmadığımda bilgisayar son derece hızlı çalışmakta ve herhangi bir güncelleme bulunmamakta.

Liste dışı video olarak da yüklemiş bulunmaktayım:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Çözüm
Genel bir problem, sadece arada sırada yapıyor. Yakında çözerler diye düşünüyorum.
Yani olma ihtimali var, 2-3 aylık beta sürecinde ve şimdi de temiz kurulum ile kullandım hiç yaşamadım bunu.
Valla bende bir sorun yaşamamıştım, sonuç olarak hatalı dosya vesaire olsa onu da kontrol ettim. Bugün az önce olmaya başladı ve sadece klasör açtığımda oluyor.

Vallahi bende bir sorun yaşamamıştım, sonuç olarak hatalı dosya vesaire olsa onu da kontrol ettim. Bugün az önce olmaya başladı ve sadece klasör açtığımda oluyor.

Benim de sistemimin bayağı güçlü olmasına rağmen benim de böyle. Windows 11 bug'u

Geri
Yukarı