Windows 11 kritik güvenlik açıkları

VreaXC

Femtopat
Daha fazla  
Öncelikle selamlar, Windows 11'e geçmeyi düşünüyorum yani en azından bir denemek için ama daha Windows 11'in ISO dosyaları sızdırıldığı zaman şunu duymuştum "kritik güvenlik açıkları olabilir hatta vardır" diye bu halen geçerli mi? Yani Windows 11'e geçsem halen var mıdır? Kritik güvenlik açıkları bilgisayarımı saldırıya uğratacak gibi gibi açıklar?

Günlük olarak kullandığınız PC'ye dev sürümü yüklemeyin, yüklettirmeyin. Maceraya girmeyin. Sağ solda kullanmadığınız, atıl bekleyen ve minumum gereksinimleri karşılayacak bir PC var ise onunla hevesinizi giderin. Yapmayın etmeyin 😁

Öncelikle selamlar, Windows 11'e geçmeyi düşünüyorum yani en azından bir denemek için ama daha Windows 11'in ISO dosyaları sızdırıldığı zaman şunu duymuştum "kritik güvenlik açıkları olabilir hatta vardır" diye bu halen geçerli mi? Yani Windows 11'e geçsem halen var mıdır? Kritik güvenlik açıkları bilgisayarımı saldırıya uğratacak gibi gibi açıklar?

Resmi olarak çıkınca ilk başlarda da güvenlik açıkları olacaktır ancak ardından alacağı güncellemeler ile giderilir. Şimdi ise giderildiğini düşünmüyorum. Resmi olarak çıkmadı hala korsan sürümde çünkü deneyebilirsiniz ama önermem.

Insider sürümü ile geçerseniz bir şey olamaz bence ben Insider açıldığından beridir kullanıyorum bir sorun yaşamadım güvenlikle alakalı.

Güvenlik açıklarıyla karşılaşmanız mümkün. Şu anda başlangıç olduğundan bu tür açıklar ortaya çıktıkça gidirilecektir. Bunu göze alarak kurulum yapabilirsiniz. Bir köşede kullanılmayan bir cihazınız varsa ona kurulum yapıp deneyimleyebilirsiniz.

Windows 10'un nihai sürümlerinde bile çok kritik güvenlik açıkları çıkabiliyor. Bir de bu dev. sürümü, siz düşünün.

Yeni konular

Geri
Yukarı