Windows 11 kullananlar sorun yaşıyor mu?

Bunu size kim dedi? Öyle bir şey yok. Windows 10 ile hemen hemen aynı boyuttalar.

Hemen hemen aynı boyutta ise acaba nasıl bir yenilik getirecekler çok merak ediyorum bence biraz boş olacak güncellemeler ile sonradan toparlıyacaklar Win on 30 GB falan gibi gözüksede güncelemelerle 1 20 GB kaplıyor bende her hafta güncelleme alıyordu.

Hemen hemen aynı boyutta ise acaba nasıl bir yenilik getirecekler çok merak ediyorum bence biraz boş olacak güncellemeler ile sonradan toparlıyacaklar Windows 10 30 GB falan gibi gözüksede güncelemelerle 1 20 GB kaplıyor bende her hafta güncelleme alıyordu.

Yenilik ile boyutun pek bir ilgisi yok ve yapılan sunumda birkaç önemli yenilik gösterdiler.

Herhangi bir mavi ekran hatasıyla karşılaştınız mı? Günlük oyun oynuyor musunuz?

Ana bilgisayarımda sızdırılan ISO'yu kullanıyorum sistem Windows 10 la neredeyse aynı yarı İngilizce yarı seçeceğiniz dilde oluyor bence bu çok büyük bir sıkıntı değil mavi ekran falan almadım günlük olarak LoL oynuyorum arkadaşlarımla esnek giriyoruz sıkıntı olmuyor gözüme çarpan tek sorun Windows mağazası açılıyor fakat hiçbir şey indiremiyorum.
Herhangi bir mavi ekran hatasıyla karşılaştınız mı? Günlük oyun oynuyor musunuz?

Düzeltiyorum şimdi Microsoft Store'ye güncelleme geldi artık uygulama yükleyebiliyorum.

Son düzenleme:
Hiç sorun yaşamadım kararlı çalışıyor. Günlük kullım için uygun. Ben şuan Windows 11 22000.100 sürümünü kullanıyorum.

sorun yok.

1627392632488.png

Geri
Yukarı