Windows 11 kullanıcı hesabı açılmıyor

winxp2022

Centipat
Daha fazla  
Dostlar selam. PC açılıyor fakat administrator isimli bir hesap ile açılıyor. Kendi şahsi adımda açtığım. İçinde tüm bilgilerimin bulunduğu hesabı açamıyorum. Bunu kendim bozdum ve düzeltemiyorum.

Net user kısmında kullanıcı adım gözüküyor ama kullanıcı değiştir ekranında çıkmıyor.

Tüm dostlarıma Live USB'den Windows'uma girip görebiliyorum.

PC'mi kendi hesabımda nasıl açabilirim gerekli kodları biliyor musun?

Geçen başımıza geldi ne lanet birşey anlamadım. Format attım başka da bişiy yapamadım. Önemli verileriniz varsa alabiliyorsanız yedek alın.

Geçen başımıza geldi ne lanet birşey anlamadım. Format attım başka da bişiy yapamadım. Önemli verileriniz varsa alabiliyorsanız yedek alın.
Ufak tefek düzeltmeye çalışıyorum da olmuyor ya. Acaba sizden başka konuda yardım alsam olur mu? Pc nizde şifre var mı var ise işimi görecek bir regedit dosya değeri isteyeceğim

Ufak tefek düzeltmeye çalışıyorum da olmuyor ya. Acaba sizden başka konuda yardım alsam olur mu? Pc nizde şifre var mı var ise işimi görecek bir regedit dosya değeri isteyeceğim

Size yardımcı olmak isterim ancak 11 sürümünün beni rahatsız eden detayları nedeniyle kalıcı olarak 10 sürümüne döndüm. Eğer varsa 11 kullanan bir arkadaşımız size destek verebilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı