Windows 11 kullanıcı hesabı kaldırma seçeneği görünmüyor

Mumushma

Centipat
Daha fazla  
Xbox Game Pass için arkadaşımın hesabını girmiştim ilk başta onun süresi dolunca kendi hesabıma girdim fakat onun hesabı Windows'a tanımlandı ve kaldıramıyorum kendi hesabımın kaldır seçeneği gözüküyor bir türlü silemedim yardımcı olabilir misiniz?

1665406682549.png

Xbox Game Pass için arkadaşımın hesabını girmiştim ilk başta onun süresi dolunca kendi hesabıma girdim fakat onun hesabı Windows'a tanımlandı ve kaldıramıyorum kendi hesabımın kaldır seçeneği gözüküyor bir türlü silemedim yardımcı olabilir misiniz?

Eki Görüntüle 1540487
Başlangıç düğmesini seçin ve arından Ayarlar > Hesaplar > E-posta ve hesaplar 'ı seçin. Diğer uygulamalar tarafından kullanılan hesaplar altından kaldırmak istediğiniz hesabı seçin ve ardından Kaldır'ı seçin.

Başlangıç düğmesini seçin ve arından ayarlar > hesaplar > e-posta ve Hesaplar'ı seçin. Diğer uygulamalar tarafından kullanılan hesaplar altından kaldırmak istediğiniz hesabı seçin ve ardından kaldır'ı seçin.

Kaldırmak istediğim hesabın altında kaldır seçeneği yok fakat asıl hesabımda kaldır seçeneği var gerçekten anlayamadım :D

Eki Görüntüle 1540487
Kaldırmak istediğim hesabın altında kaldır seçeneği yok fakat asıl hesabımda kaldır seçeneği var gerçekten anlayamadım :D
çünkü onu Windows ile ilişkilendirmişsin yönet kısmından düzenlemeyi dene.

Çünkü onu Windows ile ilişkilendirmişsin yönet kısmından düzenlemeyi dene.

Yönet kısmından bütün cihaz ilişkilendirmelerini kaldırdım halen Windows'umda oturumu açık bir şekilde duruyor çok saçma gerçekten Xbox Game Pass oturumu açmaya çalıştığımda önce onun hesabına giriyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı