Windows 11 Kullanım Oranı İstikrarlı Şekilde Artıyor

Ali Güngör

Genel Yayın Yönetmeni
Yönetici
Yer
İstanbul Türkiye
Daha fazla  
Meslek
Technopat
Profil Kapağı
1523300036
Windows-11-Oyun-Performans.jpg

Windows 11 işletim sistemi piyasaya sürüldüğü günden itibaren çok fazla eleştiri aldı. Bu eleştirilerin büyük bir kısmı ise şart koşulan sistem gereksinimleri nedeniyleydi. Bazı raporlara göre Windows 11 hızlı büyümüyor, ancak Steam anketlerine bakılırsa oyun pazarında istikrarlı bir gelişme kaydedildi. Windows için en büyük oyun platformlarından biri olan Steam, Mayıs ayı için Steam Donanım ve […]

Devamı: Windows 11 Kullanım Oranı İstikrarlı Şekilde Artıyor
Kaynak Technopat

Devamı için yukarıdaki bağlantıya tıklayın...

Arayüzü gerçekten çok güzel ama hala özellikle 2. ekran kullananlar için sıkıntı yapıyor. İlk başlarda 2. ekranı pc açıldıktan sonra takarsanız başlat menüsü gözükmüyordu, düzeltildi. Şu anda da 2. ekran takılıyken pcyi açarsanız görüntü 2 ekrana da gelmiyor bazen. Bu sorunları da düzeltirlerse baya güzel olacak

Biraz daha zaman geçsin biz de Windows 11'e geçeriz bakalım.
Ben geçeli 6 7 ay falan oldu tek sıkıntısı uygulamaların çok geç açılabilmesi ama onun dışında ben gayet memnunum W11'den.
Ben geçeli 6 7 ay falan oldu tek sıkıntısı uygulamaların çok geç açılabilmesi ama onun dışında ben gayet memnunum W11'den.
Hatta Insider sürümü var bence (build 22621) ve şu an çok stabil çalışıyor.

CS:GO'da FPS artışını gördüğüm zaman Windows 11'e geçtim ve öyle oldu.
Sadece HDR modunda Windows 11'in biraz kasma problemi var. Bu durumda milisaniyelik bir şey.
Rekabetçi FPS oyunları haricinde Full HDR açık Windows 11 on numara beş yıldız.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı