Çözüldü Windows 11 kurarken "bu bilgisayar Windows 11 desteklemiyor" hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

M2 Vidası

Centipat
Daha fazla  
1672558140538.png

Videoda gösterilen şeyleri yaptım ama böyle hatalar alıyorum yardım eder misiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Windows 11 ISO dosyasını Rufus aracılığıyla USB belleğe yazın. Son aşamada 4 GB RAM, TPM 2.0 modülü ve işlemci zorunluluğunu kaldırmanıza yarayan bir pencere var, onaylayın. Bu sayede sizi engelleyen bu gereksinimlerin ortadan kaldırmış ve sorumsuz kurulum yapabileceğiniz bir USB belleğiniz olur.

Eki Görüntüle 1619757

Videoda gösterilen şeyleri yaptım ama böyle hatalar alıyorum yardım eder misiniz?
Eğer temiz kurulum yapacaksanız ve usb bellek kullanıyorsanız o zaman arkadaşın dediği yöntemi yapabilirsiniz. Onun dışında GitHub - AveYo/MediaCreationTool.bat: Universal MCT wrapper script for all Windows 10/11 versions from 1507 to 21H2! bu dosyayı indirip tpm bypass cmd adında yanlış hatırlamıyorsam bi cmd kodu olması lazım. Onu açın sonra kurabilirsin.

Windows 11 ISO dosyasını Rufus aracılığıyla USB belleğe yazın. Son aşamada 4 GB RAM, TPM 2.0 modülü ve işlemci zorunluluğunu kaldırmanıza yarayan bir pencere var, onaylayın. Bu sayede sizi engelleyen bu gereksinimlerin ortadan kaldırmış ve sorumsuz kurulum yapabileceğiniz bir USB belleğiniz olur.

Eğer temiz kurulum yapacaksanız ve USB bellek kullanıyorsanız o zaman arkadaşın dediği yöntemi yapabilirsiniz. Onun dışında GitHub - AveYo/MediaCreationTool.bat: Universal MCT wrapper script for all Windows 10/11 versions from 1507 to 21H2! bu dosyayı indirip TPM bypass CMD adında yanlış hatırlamıyorsam bir CMD kodu olması lazım. Onu açın sonra kurabilirsin.

TPM 2.0 destekliyor bilgisayarım açtım ama güvenli önyüklemeyi nasıl açarım yardımcı olur musunuz? Regedit üzerinden o isteği devre dışı bırakabilir miyim?

Geri
Yukarı