Windows 11 kurmaya değer mi?

MotoCBR

Hectopat
Makaleler
8
Şu an sisteme Windows 11 Windows 8.1 üzerinden yükseltme yapamıyorum onun için Windows 10'a yükseltip sonra Windows 11'e yükseltmeye değer mi biraz heves ettim.
Anakart: Gigabyte G31m ES2l.
RAM: 4 GB DDR2 800 MHz.
GPU: NVIDIA GeForce 9600GT 1GB GDDR3 256bıt.
CPU: Intel Core 2 Quad Q6600.
Windows 8.1
Bu sistemde TPM özelliği yok herhangi ayar yapmadan yükseltme aracı ile yükseltebilir miyim?

Şu an sisteme Windows 11 Windows 8.1 üzerinden yükseltme yapamıyorum onun için Windows 10'a yükseltip sonra Windows 11'e yükseltmeye değer mi biraz heves ettim.
Windows 8.1
Bu sistemde TPM özelliği yok herhangi ayar yapmadan yükseltme aracı ile yükseltebilir miyim?

Bu sisteme değmez. Zaten 4 GB RAM istiyor sistem. Yetersiz.

Sistemin çok düşük. Bence daha alt Windows sürümlerinde kal. Windows 10 bile yavaş çalışır. Günümüzde 4GB RAM yetersiz kalıyor maalesef.

Sisteminizde SSD yoksa hiç bulaşmayın derim. Varsa denemenizde bir sakınca yok bence. Ama resmi olarak Microsoft'un mevcut sisteminize destek vermediğini de göz önünde bulundurun.

Windows 8.1

Kanka benim eski bilgisayarın özelliklerine benziyor seninki. Benim eski bilgisayarda Windows 10 Pro yüklü ve aşırı derecede kasıyor yani sana tavsiyem bence indirme çünkü Windows 10'da kasan bir bilgisayar Windows 11'i nasıl kaldırsın?

Kanka benim eski bilgisayarın özelliklerine benziyor seninki. Benim eski bilgisayarda Windows 10 Pro yüklü ve aşırı derecede kasıyor yani sana tavsiyem bence indirme çünkü Windows 10'da kasan bir bilgisayar Windows 11'i nasıl kaldırsın?

Ben bu sistemde yakın zamanda Windows 10'u rahat kullanıyordum kasma donma yoktu.

Yeni konular

Geri
Yukarı