Windows 11 kurulum sırasında HDD biçimlendirilmiyor

neXusTS

Hectopat
Makaleler
2
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
| AMD Ryzen 3 2200G 3.5 GHz - 16 GB 3000 MHz RAM - VEGA 8 Grafik Kartı (4 GB VRAM) |
Arkadaşlar Windows kurulumunda HDD hiçbir şekilde biçimlendirilmiyor, silinmiyor, işlem yapılmıyor. İçinde de bayağı dosya var. Neden işlem yapılamıyor acaba? (oyunlar, Windows kurulumu sonrası uygulama setupları, ekran kartı driverı, wallpaperlar vs.)

1685563340161.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar Windows kurulumunda HDD hiçbir şekilde biçimlendirilmiyor, silinmiyor, işlem yapılmıyor. İçinde de bayağı dosya var. Neden işlem yapılamıyor acaba? (oyunlar, Windows kurulumu sonrası uygulama setupları, ekran kartı driverı, wallpaperlar vs.)

Eki Görüntüle 1801748
Bir hata veriyormu yoksa sadece silme biçimlendirme kapalımı sol altta bir uyarı işareti varsa tıkla.

Sorunu anlayamadım. Windows kurulamıyor mu? Windowsu kurdun fakat eski hdd yi veya hdd nin pir parçasını mı biçimlendiremiyorsun?

Sorunun başlangıcı sanki windows kurarken hd'yi biçimlendiremiyorum gibi, sonrası ise kalan dosyaları biçimlendiremiyorum gibi.

D, önceden sistemin kurulu olduğu HD ise ve biçimlendirmek, silmek istiyorsan, disk yönetimine girip önce gizli/sistem parttionları dahil silmen ve sonra biçimlendirmen lazım.

İYİ GECELER.

Son düzenleme:
Bir hata veriyormu yoksa sadece silme biçimlendirme kapalımı sol altta bir uyarı işareti varsa tıkla.
Kapalı hiçbir işlem yapılmıyor Hata falanda yok SSD aldıktan sonra oldu

Sorunu anlayamadım. Windows kurulamıyor mu? Windows'u kurdun fakat eski HDD'yi veya HDD'nin pir parçasını mı biçimlendiremiyorsun?

Sorunun başlangıcı sanki Windows kurarken HD'yi biçimlendiremiyorum gibi, sonrası ise kalan dosyaları biçimlendiremiyorum gibi.

D, önceden sistemin kurulu olduğu HD ise ve biçimlendirmek, silmek istiyorsan, disk yönetimine girip önce gizli/sistem parttionları dahil silmen ve sonra biçimlendirmen lazım.

İYİ GECELER.

SSD var Windows'u SSD'ye kuruyorum ama HDD'ye hiçbir şekilde işlem yapılmıyor

Yeni konular

Geri
Yukarı