Windows 11 kurulum sonrası internete bağlanmıyor

Denoxa10

Centipat
Merhaba arkadaşlar, yeni almış olduğum FreeDOS bilgisayara Windows 11 yükledikten sonra o kadar araştırmama rağmen bir türlü internete bağlanamadım.

Dipnot: Öncesinde Windows 11 kurulum ekranında internet bağlama bölümünü de geçemediğimden başka bir başlıkta gördüğüm adımları izleyerek o bölümü atlayabildim. Sorun bu yaptığımdan kaynaklanıyor olabilir mi?

Merhaba arkadaşlar, yeni almış olduğum FreeDOS bilgisayara Windows 11 yükledikten sonra o kadar araştırmama rağmen bir türlü internete bağlanamadım.

Dipnot: Öncesinde Windows 11 kurulum ekranında internet bağlama bölümünü de geçemediğimden başka bir başlıkta gördüğüm adımları izleyerek o bölümü atlayabildim. Sorun bu yaptığımdan kaynaklanıyor olabilir mi?

Hocam internetsiz kurduktan sonra driverları güncellediniz mi?

Uygun driverı bulup bluetooth üzerinden pc ye aktarabilirsiniz. USB varsa başka birinden rica edip bilgisayarından indirebilirsiniz, internet kafeden indirebilirsiniz.

İnternet yok, nasıl güncelleyeceğim?

Telefonun varsa kabloyla internete bağlanırsın hocam.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Geri
Yukarı