Windows 11 kurulum USB'si nasıl hazırlanır?

Muammer 55

Centipat
Daha fazla  
SSD veya HDD modeli
MV SSD
Sayın arkadaşlar, ben bir format USB hazırlamak istiyorum ama bu USB içinde kendi eklediğim bazı programlarında olmasını istiyorum. Ama bu USB ile istediğim bir bilgisayarı formatlama imkanım var mı ve programları nasıl eklerim? Format USB formanla beraber programlarda kurulmasını istiyorum, şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
O zor cunku Windows imaji yazilirken once USB bicimlendiriliyor yani her sey siliniyor, bos bir USB kullanman daha iyi olur.

Soruyu yanlis anlamisim USB'yi hazirladigin ture bagli olarak istedigin PC'de kullanabilirsin ama kurulumla beraber programlarin da otomatik kurulmasini yapmak biraz zor.

Sayın arkadaşlar, ben bir format USB hazırlamak istiyorum ama bu USB içinde kendi eklediğim bazı programlarında olmasını istiyorum. Ama bu USB ile istediğim bir bilgisayarı formatlama imkanım var mı ve programları nasıl eklerim? Format USB formanla beraber programlarda kurulmasını istiyorum, şimdiden teşekkürler.

Elbette her bilgisayara kurabilirsin özellikleri yettiği sürece
Kendin sıfırdan Windows kur bazı istediklerini yükle DISM ile ISO dosyası çek sisteminin.
Sonra da Rufus ile yazdır her kurduğun zaman otomatik gelecektir.

O zor cunku Windows imaji yazilirken once USB bicimlendiriliyor yani her şey siliniyor, bos bir USB kullanman daha iyi olur.

Sizin mantığınız yanlış belki ikinci bir USB'si yok zaten yok öyle yazmış anlama getirmiş yani.

o zor cunku Windows imaji yazilirken once USB bicimlendiriliyor yani her şey siliniyor, bos bir USB kullanman daha iyi olur.

Soruyu yanlış anlamisim USB'yi hazirladigin ture bagli olarak istedigin PC'de kullanabilirsin ama kurulumla beraber programlarin da otomatik kurulmasini yapmak biraz zor.

Hayır bu rehberi izlersen zor olmadığını göreceksin.

Reklam değildir.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı