Çözüldü Windows 11 kurulumda 0x8007000D hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

arda662

Kilopat
Makaleler
6
Yer
Mersin
Merhaba, bugün Windows 11 ISO indirdim VirtualBox'a makine oluşturup açmaya çalıştım. Buraya kadar her şey iyi güzel ama kurulumu başlat deyince şu şekilde bir hata alıyorum:

win11.PNG

Sorun ne anlayamadım. Bir el atarsanız sevinirim 😊.

Çözüm
Merhaba, bugün Windows 11 ISO indirdim VirtualBox'a makine oluşturup açmaya çalıştım. Buraya kadar her şey iyi güzel ama kurulumu başlat deyince şu şekilde bir hata alıyorum:

Eki Görüntüle 1075105

ISO dosyası bozulmuş olabilir. Windows yükleme için gerekli dosyalara ulaşamıyor.

Eki Görüntüle 1075105

ISO dosyası bozulmuş olabilir. Windows yükleme için gerekli dosyalara ulaşamıyor.

Çözüm

Technopat'taki konudan indirip tekrar geri dönüş yapacağım. Teşekkürler.
Edit: İndirme yaparken şu konudaki çözüm olarak işaretlenmiş mesajdaki Torrent seçeneği ile indirdim. Yani kaynakta sıkıntı yok gibi. Başka bir fikriniz var mı? @YFK?

Son düzenleyen: Moderatör:
Technopat'taki konudan indirip tekrar geri dönüş yapacağım. Teşekkürler.
Edit: İndirme yaparken şu konudaki çözüm olarak işaretlenmiş mesajdaki Torrent seçeneği ile indirdim. Yani kaynakta sıkıntı yok gibi. Başka bir fikriniz var mı @YFK?

Kurulumda tekrar hata alırsanız farklı bir kaynağı deneyin.

Tekrar merhaba. Torrentten indirdiğim ISO dosyası sıkıntılıymış sanırım dediğiniz gibi. Başka bir haber sitesindeki linkten indirdim. Yeni ISO dosyası ile sorunsuz açıldı.

Yeni konular

Geri
Yukarı