Windows 11 kurulumu programında "Güncelleştirmeler alınıyor" kısmında kaldı

557119

Centipat
RAM
Corsair-8 GB-3200 MHz
SSD veya HDD modeli
Harddisk-Word
Ekran kartı
Nvidia GT 710
Anakart
Gigabyte H6M1
İşlemci
İntel Core İ-5 3470 2.30 hz
Arkadaşlar merhaba.
Windows 11'e geçtim ama son sürümü olan yani 22H2 sürümünü PC'me kurmak istedim.
Microsoft'un orijinal sitesinden Windows 11 medya aracını indirdim, ayarladım ama işte o "güncelleştirmeler alınıyor" da takılı kaldı.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bende de aynısı oldu. Rufus ile USB'ye yazdırıp TPM atlamayı falan hallettiyseniz kurulum asistanını açtığınızda güncellemeleri kontrol et seçeneğini değil (ekranda yazanları hatırlayamıyorum) bir altındakini seçin yoksa sürekli başa dönüyor. Kurulum bittikten sonra güncellemeleri ayrıca yaparsınız.

Arkadaşlar merhaba.
Windows 11'e geçtim ama son sürümü olan yani 22H2 sürümünü PC'me kurmak istedim.
Microsoft'un orijinal sitesinden Windows 11 medya aracını indirdim, ayarladım ama işte o "güncelleştirmeler alınıyor" da takılı kaldı.
Hocam bilgisayarınız desteklemiyor ki ilerlesin. Eğer bypass yoluyla ilerliyorsanız zaten güncelleştirmeleri de atlamak zorunda.

Hocam ne diyorsunuz, eğer adam akıllı cevap veya çözüm onermiceksiniz ilgilenmeyi!
Hocam 21H2 indirin, ardından Windows 11'i yüklediğinizde de Windows 11 22H2 indirin. O izlediğiniz video 21H2 için geçerli, 22H2 daha yeni çıktı ve üzerinde de uğraşılıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı