Windows 11 kurulumu sırasında internet bağlı gözükmüyor

hovarda

Kilopat
Yer
Samsun
Daha fazla  
Meslek
İşsiz
Anakart interneti otomatik tanımıyor. İnternet sürücüsünü tanıtmam gerekiyor. Windows 11 de ilk başta internet olmadan ilerlemiyor. Windows 11 kurulum dosyasına bu programı falan mı tanıtmam lazım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Anakart interneti otomatik tanımıyor. İnternet sürücüsünü tanıtmam gerekiyor. Windows 11 de ilk başta internet olmadan ilerlemiyor. Windows 11 kurulum dosyasına bu programı falan mı tanıtmam lazım?
Ethernet ile bağlıysa direkt bağlı olması lazım.

WiFi ise de kurulum aşamalarında WiFi bağlantısı kurmanı istiyor normal şekilde WiFi şifreni girip bağlanıyorsun kurulum devam ediyor. Defalarca format attım hep böyle oldu. Sende o adım gelmiyor mu?

Ethernet ile bağlıysa direkt bağlı olması lazım.

Wi-Fi ise de kurulum aşamalarında Wi-Fi bağlantısı kurmanı istiyor normal şekilde Wi-Fi şifreni girip bağlanıyorsun kurulum devam ediyor. Defalarca format attım hep böyle oldu. Sende o adım gelmiyor mu?

ASUS TUF Z790 anakart Windows 10 da kursam Ethernet'i görmüyor sürücüsünü kurmam gerekiyor.

Çalışıp çalışmadığından emin değilim ama.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Umarım işinizi görür.

Çalışıp çalışmadığından emin değilim ama.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Umarım işinizi görür.

Teşekkürler hocam deneyeceğim hocam.

Hocam bende yapamadım bunu Shift F10 yaptıktan sonra yazdım gene olmadı ne yapacağım.

Windows 11'i Rufus ile yazdırın sonra driverları halledersiniz. Yazdırırken internet erişimi direkt bypass ediliyor.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı