Windows 11 kurulumunda mavi ekran hatası

Bir MALATYALI

Femtopat
Daha fazla  
Millet yardım edin. Bilgisayarıma sıfırdan Windows 11 kuruyorum, internet baglantisi sekmesine gelince internet kablosunu takar takmaz direkt mavi ekran verip restart atiyor. Ardindan da siyah ekranda tire yanip sonuyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
En azından kurulumu tamamlamak adına internetsiz kurulumu denediniz mi? 2 çözüm var.

En azından kurulumu tamamlamak adına internetsiz kurulumu denediniz mi? 2 çözüm var.

Internetsiz kurulum yapmak zorundayim cunki internet kablosunu takinca hadi sizi aga baglayalim kisminda internet baglaninca direk mavi ekran verip yeniden basliyor kontrol edemiyorum ama internet kablosunu cekince kasadan normal windowsu baslatiyor ama kabloyu takinca direk mavi ekran verip yeniden basliyor

Yok hayır, niye internetsiz kurulum yapıyorsunuz diye sormak istemedim.

Aksine, internetsiz kurulum yapmayı deneyebilirsiniz demek istedim. Yani kabloyu vs. bağlamaya gerek kalmadan. Paylaştığım konularda da buna yönelik adımlar var.

Yok hayır, niye internetsiz kurulum yapıyorsunuz diye sormak istemedim.

Aksine, internetsiz kurulum yapmayı deneyebilirsiniz demek istedim. Yani kabloyu vs. bağlamaya gerek kalmadan. Paylaştığım konularda da buna yönelik adımlar var.
Şöyle soyliyeyim normalde format atsam internetsiz de atsam atiyor sorun yok ama kurulum sirasinda internete baglan kismina gelince mavi ekran veriyor ve internet kablosunu sokunce normal aciliyor baglayinca mavi ekran veriyor sikintisi ne olabilir acaba ?

Mavi ekranı fotoğraf çekip paylaşabilir misiniz? Veya kodu nedir ve kodun altında hangi sürücü yazıyor? Ayrıca ethernet kartınız eski olabilir, sürücüsü Win 11 ile uyumsuz olabilir mesela. Farazi konuşuyorum.

Bu arada kurulumu neden özellikle internet kablosunu takarak yapmaya çalışıyorsunuz? Hiç takmayın, sökük şekilde internetsiz kurun gitsin demek istiyorum ama internetli kurulum istemenizin özel bir sebebi var mı? Kurulumu tamamlayın, her şey bitince masaüstüne gelebiliyorsanız geri kalanı orada halletmeye çalışırız.

Geri
Yukarı