Çözüldü Windows 11 kurulumunda Wi-Fi yok

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

EmreB6

Femtopat
Daha fazla  
Selam, arkadaşlar. FreeDOS cihazıma Windows 11 Home kurdum. Girişte Ethernet bağlantısı istediğinde geç yaptım. Daha sonra Wi-Fi'ya baktığımda Wi-Fi kısmını göremedim. Cihazda bunu nasıl halledebilirim, yardımcı olur musunuz?

Driver'larını indirin. Cihaz laptop ise kendi sitesinde support kısmında drivers altında bulabilirsin.

Selam, arkadaşlar. FreeDOS cihazıma Windows 11 Home kurdum. Girişte Ethernet bağlantısı istediğinde geç yaptım. Daha sonra Wi-Fi'ya baktığımda Wi-Fi kısmını göremedim. Cihazda bunu nasıl halledebilirim, yardımcı olur musunuz?

Ethernet kablosu ile bağlanıp sürücüyü kurunca Wi-Fi geliyor

Telefonun Apple değilse, driver'ı telefona indirip kabloyla da PC'ye atabilirsin. Sonra kurulumunu yaparsın.

Sürücüleri kurmanız gerek. Cihazın sitesinden sürücüleri bulun ve aygıt yöneticisinde ünlem işaretli herhangi bir driver varsa onları siteden indirin. Bluetooth gibi bazı driverlar genelde Windows Update ile indiriliyor. Güncellemeleri denetledikten sonra isteğe bağlı güncelleştirmeleri indirin.

Wi-Fi adaptörü.

Masaüstü için kullanılıyor. Takın ve Windows Update yapın sonrasında gerek kalmayacaktır. Laptop mu bir de?

Hocam Wi-Fi adaptörü bağladım lâkin kendi Wi-Fi ağımı görmüyor.

Wi-Fi adaptörü.

Masaüstü için kullanılıyor. Takın ve Windows Update yapın sonrasında gerek kalmayacaktır. Laptop mu bir de?

Evet, şu anda adaptör üzerinden bağlantı sağladım ve güncellemeleri Windows Update üzerinden yapıyoruz, değil mi?

Son düzenleme:

Geri
Yukarı