Windows 11 kurulumunda yeniden başlatma ve donma

ugursaygi

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba,
Yeni bir bilgisayar topladım.
  • Anakart: ASUS Z790 F
  • İşlemci: Intel i9-13900
  • RAM5: G.Skill 32 GB.
  • SSD: Samsung 980 M.2 Pro 1 TB.
  • İşletim sistemi: Windows 11.
Windows 11'i Rufus aracılığıyla USB ile kurulumunu gerçekleştirdim ve BIOS güncellemesini en son sürüme yükselttim. Kurulum talimatlarından sonra bilgisayarı yeniden yürütmede, kurulum çalıştırmayı bile giriş yapmadan donuyor. Windows 11 logosu dönmeye başlarken kapanıyor ve tekrar açılıyor. Sorunu çözmek için birçok inceleme ve deneme yaptım, ancak henüz başarılı olamadım.
Sorunumu çözmeme yardımcı olabilecek herhangi biri varsa, sevinirim şimdiden teşekkür ederim.

Dosya Ekleri

• WhatsApp Image 2023-04-26 at 20.40.51.jpeg
    WhatsApp Image 2023-04-26 at 20.40.51.jpeg
    45,6 KB · Görüntüleme: 28
Merhaba,
Windows 11'i Rufus aracılığıyla USB ile kurulumunu gerçekleştirdim ve BIOS güncellemesini en son sürüme yükselttim. Kurulum talimatlarından sonra bilgisayarı yeniden yürütmede, kurulum çalıştırmayı bile giriş yapmadan donuyor. Windows 11 logosu dönmeye başlarken kapanıyor ve tekrar açılıyor. Sorunu çözmek için birçok inceleme ve deneme yaptım, ancak henüz başarılı olamadım.
Sorunumu çözmeme yardımcı olabilecek herhangi biri varsa, sevinirim şimdiden teşekkür ederim.

Farlı bir cihazdan yeniden iso indirip yazın. Ve gene formatlayın.

Evet güncelleme yaptım, USB önce Rufus ile olmadı Windows USB yazdırma programı ile tekrar indirip yükledim.

O yüzden olabilir. Bu rehberi takip edip tekrar deneyin zira bir yerde hata yapmış olabilirsiniz.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Merhaba,

Windows 10 kurun başınız ağrımasın.
Kamu spotu olur bundan.

Windows 10 ile aynı kurulum ekranına geçmeden donuyor BIOS da RAM testi yaptım bir sıkıntı olmadı kurulum ekranına geçmeden donuyor ve klaveye ışıkları sönüyor.

Windows 10 ile aynı kurulum ekranına geçmeden donuyor BIOS da RAM testi yaptım bir sıkıntı olmadı kurulum ekranına geçmeden donuyor ve klaveye ışıkları sönüyor.

Anakartınızda başka SSD yuvası varsa SSD'yı orayı takıp dener misiniz? Monster markasında bu sorunu yaşayanlar böyle çözmüştü.

Geri
Yukarı