Windows 11 Kurulur mu?

Windows 10'un arkada çalışan çok fazla uygulaması var ve "sysmain" gibi şeyler çok fazla RAM yiyor. Bu yüzden belki 11 daha iyi olur diye düşündüm. Tam olarak betadan çıktığı zaman iyice araştırıp döndürmeyi düşünüyorum şimdilik 10 ile devam edeceğim herkese teşekkürler.
Bu sebepten dolayı Windows 11'e geçmek saçma. Onun yerine Windows 8.1'e geçmenizi tavsiye ederim.

Selamlar, iki küçük soru sormak için bu başlığı açtım. İlk olarak; Windows 11 kurulur mu, kasma ya da farklı türden sorunlar yaşanır mı, RAM yetersizliği yaşanır mı ya da Windows Defender'i var mı bunu merak ediyorum. İkincil olarak da; benim sistemim Windows 11'i kaldırır mı? Sistemim şunlar: NVIDIA GeForce GT730 4 GB DDR3 | Intel Core i5-3470S 2.90 GHz | 8 GB RAM | Windows 10 64 Bit. Şimdiden teşekkürler.

Daha doğru düzgün Windows 11 çıkmadığı için illaki driver sıkıntıları çekersiniz.
Bir sürü hata benzeri şeyler var.
Pro, Ultimate sürümleri gibi şeyler çıkınca onlara geçebilirsiniz tabii o zaman sistem gereksinimleri değişebilir.

Tam sürüm gelene kadar geçmeyin.

Sistemin düşükse 8.1, sistemin güzelse (örneğin 8 GB RAM ve SSD varsa) 10.

Desteklenmese bile geçilir.
Hayır. Microsoft nihai sürümde engelleyecek tamamen, açıklama yaptı bu konu hakkında.

Windows 11 RTM sürüm çıkmadan kullanmayın. Tam sisteminiz nedir?

Windows 11 sistem gereksinimleri:

Geri
Yukarı