Windows 11 kurulur mu?

Raxy1

Decapat
Daha fazla  
Yeni paylaşılan Windows 11 ISO dosyası ile kurulum yapmak mantıklı mı sizce?
Daha öncesinde ilk paylaşılan Windows 11 ISO dosyası ile kurulum yapmıştım, ama masaüstü sürekli gidip geliyordu son paylaşılan ISO ile o sıkıntıyı tekrar yaşar mıyım?

Yeni paylaşılan Windows 11 ISO dosyası ile kurulum yapmak mantıklı mı sizce?
Daha öncesinde ilk paylaşılan Windows 11 ISO dosyası ile kurulum yapmıştım, ama masaüstü sürekli gidip geliyordu son paylaşılan ISO ile o sıkıntıyı tekrar yaşar mıyım?
Hocam kesin bir şey denmez ama günlük bilgisayarınızı çok fazla kullanıyorsanız şuanlık erken. Önerim RTM sürümü çıktığında kurmanız. Çünkü az da olsa hala hatalar var.

22000.160 güncellemesinde düzeltildiyse yaşamazsın. Ama şunu söyleyebilirim ki geçen gün çıkan Windows 11 ISO'su ile Insider programındaki Windows 11 aynı.

Ben olsam şimdi geçmezdim. Nedeni çok basit;
Windows 10, hala güncelliğini sürdüren bir işletim sistemi. Üstelik Windows 11 daha yeni çıktı, bunun yanında birçok güvenlik açıkları vb... şeyler ortaya çıktı. Siyah ekran alan birçok kişi var, yani ben olsam şimdi geçmezdim. Birkaç ay sonra geçerdim. Hatta 1 yıl bile olabilir.

Ben olsam şimdi geçmezdim. Nedeni çok basit;
Windows 10, hala güncelliğini sürdüren bir işletim sistemi. Üstelik Windows 11 daha yeni çıktı, bunun yanında birçok güvenlik açıkları vb... Şeyler ortaya çıktı. Siyah ekran alan birçok kişi var, yani ben olsam şimdi geçmezdim. Birkaç ay sonra geçerdim. Hatta 1 yıl bile olabilir.

Yinede bir şans verilebilir değil mi? Sonuçta 14 günlük geri dönme süresi var.

Kendi kişisel görüşüm şöyle;
Araştırmalarıma göre bu sürüm performans iyileştirmeleri içermiyor, sadece görünümle alakalı bir sürüm. Güzel mi? Güzel. Ama yüklenir mi? Daha erken...

Şu an laptopta aktif olarak kullanıyorum sorunlar ilk zamankine göre gerçekten fazlasıyla azaldı hatta son 1 haftadır hiçbir sıkıntıyla karşılaşmadım ama yine de birkaç hata halen daha var mesela ikonlar bazen yüklenmiyor masaüstü arka planı yüklenmiyor. Size önerim tüm sorunlar giderilene kadar beklemeniz.

Geri
Yukarı