Windows 11 kurulur mu?

Neden kaldırdıklarını da anlamadım. Ayrıca Lighshot adlı ekran görüntüsü alma programı da çalışmıyor. Ekran alıntısı aracı da çok kullanışsız geliyor. Kendi deyimim ile sürekli ekran alıntısı aracı ile boğuşuyorum :D

Neden kaldırdıklarını da anlamadım. Ayrıca Lighshot adlı ekran görüntüsü alma programı da çalışmıyor. Ekran alıntısı aracı da çok kullanışsız geliyor. Kendi deyimim ile sürekli ekran alıntısı aracı ile boğuşuyorum :D
Bence 11 böyle giderse vista'nın kaderini paylaşabilir

Bence 11 böyle giderse Vista'nın kaderini paylaşabilir.
Vista o dönemin sistemlerinde düzgün çalışamadığı için de az ilgi gördü. Windows 11 çıkınca şansa çoğunluğun güçlü bilgisayarı olduğu için performans bakımında sorun olmadı. Fakat hatalara gelecek olursak ben Vista'da bile daha az hataya rastlamıştım :D

Vista o dönemin sistemlerinde düzgün çalışamadığı için de az ilgi gördü. Windows 11 çıkınca şansa çoğunluğun güçlü bilgisayarı olduğu için performans bakımında sorun olmadı. Fakat hatalara gelecek olursak ben Vista'da bile daha az hataya rastlamıştım :D
Bi de windows 11 bence erken çıktı hocam. Çünkü birçok uygulama falan da desteklemiyor ve kurulumda da çok hata veriyor. Halbu ki 2022 ortasında çıksaydı ve hazırlıklarını da yapsalarmış.

Bilgisayarım Lenovo Ideapad s145. bilgisayarımda şu anda Windows 10 Home yüklü. Ayarlarda Windows 11 kurabilirsiniz ve ücretsiz diyor da yarın da format atmayı düşünüyorum. Acaba format atarken Windows 10 mu yüklesem Windows 11 mi yüklesem?

Bence geç performans artışı gördüm.

Bazı sistemlerde düşüş olabiliyor. Bende artış oldu hızlarda vb. fakat düşüş yaşayanları da gördüm.

Geri
Yukarı