Windows 11 kurulurken SSD görünmüyor

Yeni bir MSI laptop aldım ancak kurulum sırasında Windows 11 kurulurken SSD'mi algılamıyor, ne yapmalıyım? Rica ediyorum yardım edin saatlerdir uğraşıyorum ve çıldırmak üzereyim. i7 12. nesil var işlemci olarak.

Ürünün linki; https://www.hepsiburada.com/msi-kat...r-p-HBCV00003UCGXQ?url_src=and-product-detail
VMD sürücülerini yüklemen lazım.
Kurulum diskinde klasör şeklinde driverlar olmalı. Sürücü Yükle deyip Gözat'a basarak VMD klasörünün içinden iAStorAC.sys driverını kurman gerekiyor ki M2 diskini görsün.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu videoda sorun çok net açıklanıyor çok kolay bir işlem bende de vardı çözdüm.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu videoda sorun çok net açıklanıyor çok kolay bir işlem bende de vardı çözdüm.

Ekstra olarak kurulum bittikten sonra Wi-Fi falan olmayacak hiçbir driver olmayacak telefonunuzu USB kablo ile bilgisayara bağlayıp internet vermeniz gerekecek ben bunlarla uğraşmam diyorsanız 200 TL karşılığında bilgisayarcıya yaptırın

Yeni bir MSI laptop aldım ancak kurulum sırasında Windows 11 kurulurken SSD'mi algılamıyor, ne yapmalıyım? Rica ediyorum yardım edin saatlerdir uğraşıyorum ve çıldırmak üzereyim. i7 12. nesil var işlemci olarak.

Ürünün linki; https://www.hepsiburada.com/msi-kat...r-p-HBCV00003UCGXQ?url_src=and-product-detail
VMD sürücülerini yüklemen lazım.
Kurulum diskinde klasör şeklinde driverlar olmalı. Sürücü Yükle deyip Gözat'a basarak VMD klasörünün içinden iAStorAC.sys driverını kurman gerekiyor ki M2 diskini görsün.

Dosya Ekleri

• IMG_20231125_225509.jpg
    IMG_20231125_225509.jpg
    320,2 KB · Görüntüleme: 8
Olmuyor hocam böyle görünüyor, dediğiniz ZIP dosyasını indirip flasha attım aynen ama hiçbir işe yaramadı.
ZIP olarak atmayacaksın zaten kardeşim. ZIP'in içindeki dosyaları flash belleğe çıkaracaksın.

Bildiğini varsayarak o kadar detaya inmek istememiştim.

ZIP içindeki VMD klasörü, diğerleri gibi orada görünecek.

Ekran görüntüsü 2023-11-25 234033.png

ZIP olarak atmayacaksın zaten kardeşim. ZIP'in içindeki dosyaları flash belleğe çıkaracaksın.

Bildiğini varsayarak o kadar detaya inmek istememiştim.

ZIP içindeki VMD klasörü, diğerleri gibi orada görünecek.

Eki Görüntüle 2030948
Hocam W10 kurmayı denesem aynı hataları alır mıyım? W10 kurup ileride 11 yüklerim diye düşünüyorum 11'in aşırı acelesi yok bence.

Yeni konular

Geri
Yukarı