Windows 11 kurulursa ROG STRIX açılış animasyonu kaybolur mu?

slayerdutch

Hectopat
Makaleler
8
Selamlar. Ben Windows 11 kurmayı düşünüyorum. Ben ROG STRIX kullandığım için bilgisayarın da bir açılış sahnesi var. Windows 11 kurduğumda Windows 11'in açılışı olacak ama Windows 10'a döndüğümde ROG STRIX'in açılışı kaybolur mu?

Selamlar. Ben Windows 11 kurmayı düşünüyorum. Ben ROG STRIX kullandığım için bilgisayarın da bir açılış sahnesi var. Windows 11 kurduğumda Windows 11'in açılışı olacak ama Windows 10'a döndüğümde ROG STRIX'in açılışı kaybolur mu?
Zannetmiyorum o gördüğün logo bios'un logosu.

Eğer ki Windows 11 Pro kullanırsanız ROG STRIX açılışı gider. Windows 10'da da aynı şekilde. Windows 10 Pro kullanırsanız ROG STRIX açılışı gider.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hayır kaybolmuyor. Linux bilmem ama Windows 11 üzerinde ASUS logosu asla kaybolmuyor. (Windows 10'dan öncesini denemedim onlar için kesin konuşmuyorum)
Eğer ki Windows 11 Pro kullanırsanız ROG STRIX açılışı gider. Windows 10'da da aynı şekilde. Windows 10 Pro kullanırsanız ROG STRIX açılışı gider.

Yoo gitmiyor. Açıkçası Prime anakartta Windows 10 Pro kullandım 11 Pro kullandım hiçbir şekilde logo gitmedi.

Hayır kaybolmuyor. Linux bilmem ama Windows 11 üzerinde ASUS logosu asla kaybolmuyor. (Windows 10'dan öncesini denemedim onlar için kesin konuşmuyorum)

Yoo gitmiyor. Açıkçası Prime anakartta Windows 10 Pro kullandım 11 Pro kullandım hiçbir şekilde logo gitmedi.
Prime anakartta ROG logosu nasıl çıkıyor ? Bende z370A Prime kullanıyorum. Normal asus logosu var. ROG anakartta çıkması gerekmez mi ROG logosunun ?

Prime anakartta ROG logosu nasıl çıkıyor? Bende Z370a Prime kullanıyorum. Normal ASUS logosu var. ROG anakartta çıkması gerekmez mi ROG logosunun?

Yok ROG logosu değil ASUS logosu çıkıyor tabii ki de. Ama logo çıkma tarzları aynı olduğundan fark olmayacağını düşünüyorum.
Ohoo Prime anakartta ROG logosu çıkartmayı buldum da size mi söylemiyorum zannettin yoksa 😆😆

Her anakartta var mı bilmiyorum ancak BIOS üzerinde logo kapatma seçeneği olabiliyor.

Geri
Yukarı