Windows 11 laptop Valorant açar mı?

ömer ince

Hectopat
Yeni laptop aldım ve yeni olduğu için Windows 10'da sürücüleri yoktu ben de Windows 11 kurdum.
Valorant Windows 11'de hata veriyormuş diye duydum benimki verir mi nereden anlarız?

Yeni laptop aldım ve yeni olduğu için Windows 10'da sürücüleri yoktu ben de Windows 11 kurdum.
Valorant Windows 11'de hata veriyormuş diye duydum benimki verir mi nereden anlarız?
W11 de secure boot açman ( kapama da olabilir tam hatırlamıyorum.) gerekir. Onu yapınca rahat bir şekilde oynayabilirsin. Başka bir sorun yaşatmaz.

Hocam bir aralar bende kullandım ve açılıyor. Ama beni bayağı uğraştırdı. Farklı hatalar verdi. Ama tek sorun BIOS'tan Secure Boot'u kapalı bırakmammış. Yani Secure Boot'unuzu açarsanız büyük ihtimal çalışır ama bilgisayarınızın sürücülerinin güncelliğine ve bilgisayarada bağlı tabii.

Bana lütfen cihazın özelliklerini gösteren bir ekran görüntüsü atabilir misiniz?
1659976185567.png

Bu yeterli olur mu?

Geri
Yukarı