Windows 11 lisans anahtarı nereden alınır?

Jeveuk

Hectopat
Daha fazla  
Saglamlisans güvenli deniyor ancak bu siteden 35 liraya satılıyor gözüküyor. Sıkıntısı var mıdır? 130 lira yerine buradan alsam olur değil mi? Bir de saglamlisansta Windows 11 OEM olarak ayrı satılan var daha pahalı ne fark eder?

Son düzenleyen: Moderatör:
Saglamlisans güvenli deniyor ancak bu siteden 35 liraya satılıyor gözüküyor. Sıkıntısı var mıdır? 130 lira yerine buradan alsam olur değil mi? Bir de saglamlisansta Windows 11 OEM olarak ayrı satılan var daha pahalı ne fark eder?

Buradan alabilirsiniz WhatsApp'tan yardımcı da olurlar.

OEM kodları doğrudan anakartınıza gömülür. Sisteme format atsanız dahi Windows etkinleştirmenize gerek kalmaz. Bu sebeple daha pahalıdır. Diğerleri ise bilgisayarınızda kurulu olan hesaba gömülür. Hesabı girdiğiniz ve kodu girdiğiniz an kod tekrar aktif hale gelir. Ben ucuz olanı yani hesap ile aktif olanı aldım. 2 farklı bilgisayarda aynı kodu kullanıyorum ve bir sıkıntı görmedim. Ayrıca 30 TL'ye satın almıştım birkaç ay önce. O da PttAVM dendi. Yani güvenilir. Alabilirsiniz ben bir problem görmedim.

Sıkıntı korsandan farkı olmamasıdır. İllegale para vermeyin.
Çok pahalı değil mi ama?

OEM kodları doğrudan anakartınıza gömülür. Sisteme format atsanız dahi Windows etkinleştirmenize gerek kalmaz. Bu sebeple daha pahalıdır. Diğerleri ise bilgisayarınızda kurulu olan hesaba gömülür. Hesabı girdiğiniz ve kodu girdiğiniz an kod tekrar aktif hale gelir. Ben ucuz olanı yani hesap ile aktif olanı aldım. 2 farklı bilgisayarda aynı kodu kullanıyorum ve bir sıkıntı görmedim. Ayrıca 30 TL'ye satın almıştım birkaç ay önce. O da PttAVM dendi. Yani güvenilir. Alabilirsiniz ben bir problem görmedim.
Hesap microsoft hesabı mı?

Ücretsiz Linux dağıtımları var hocam.
Windows bile karmaşık geliyor bana Linux hiç olmaz.

Microsoft Oem Ms Windows 11 Home 64bit Tr Dijital Lisans Anahtarı Fiyatı, Yorumları - TRENDYOL ben buradan almıştım sorun yaşamadım. Trendyol politikaları gereği kargoyla ürün çıkışı yapmak zorunlu olduğu için mecburen kod sana kargoyla geliyor ama ürün soru kısmında mail de paylaşıyorlar kargo gelmeden önce de teslim alabiliyorsun mail ya da Whatsapp yolu ile.
Attığım linkteki olur mu peki bir farkı?

Attığım linkteki olur mu peki bir farkı?
Sorunsuz teslim ediliyorsa bir farkı olmaz diye düşünüyorum. Trendyol ve N11 gibi sitelerde sorun yaşama durumunda müşteri hizmetleri güzel çalışıyor diye fiyat farkını gözardı etmiştim ben ama daha ucuza satan yerler de sorunsuz olabilir ben riske girmek istememiştim. Dediğim yerden alırsan benim attığım home sürümü, eğer pro falan kullanıyorsan kendi kullandığın sürümü seçmeyi unutma sakın.

Geri
Yukarı