Windows 11 lisans anahtarı öğrenme

Made In Turkey

Hectopat
Makaleler
2
Daha fazla  
2-3 ay kadar önce Vatan Bilgisayar'dan Casper Excalibur marka bir laptop satın aldım. İçerisinde lisanslı Windows 11 ile geldi. Şimdi bilgisayara format atacağım ancak herhangi bir yerinde lisans anahtarı yazmıyor. Format atınca lisans otomatik olarak yüklenir mi? Veya lisans anahtarımı nereden öğrenebilirim?

Kendi aktifleşir. Benim pcde de var ve ben anahtarını bilmiyorum fakat 5-6 kez format atsam da kendisi oto windows 10 ile geliyor. Sorun olmaz.

2-3 ay kadar önce Vatan Bilgisayar'dan Casper Excalibur marka bir laptop satın aldım. İçerisinde lisanslı Windows 11 ile geldi. Şimdi bilgisayara format atacağım ancak herhangi bir yerinde lisans anahtarı yazmıyor. Format atınca lisans otomatik olarak yüklenir mi? Veya lisans anahtarımı nereden öğrenebilirim?
CMD'yi yonetici olarak calistir ve bu kodu gir:
wmic path softwarelicensingservice get OA3xOriginalProductKey
OEM key ise yazacaktir.
Veya Microsoft Store uzerinden ShowKeyPlus adli yazilimi indirin, orada da yazar.

Uyguluma ici ekran goruntusu:
1666958576334.png

CMD'yi yonetici olarak calistir ve bu kodu gir:
wmic path softwarelicensingservice get OA3xOriginalProductKey
OEM key ise yazacaktir.
Veya Microsoft Store uzerinden showkeyplus adli yazilimi indirin, orada da yazar.

Uyguluma ici ekran goruntusu:
Eki Görüntüle 1555885

Bilgisayar şu an format aşamasında. Format sonrası bakabilir miyim OEM key değil orijinal Microsoft.

Yeni konular

Geri
Yukarı