Windows 11 lisans nereden alınır?

Daha dün 72 TL ye softexen adlı siteden aldım. Gece saatleri olmasına rağmen 5 dk geçmeden teslim edildi. Daha önce alışveriş yaptığım bir site, güvenilir tavsiye ederim.

Abi 290TL sanmıştım bir şeyi yanlış gördüm sadece abartmayın.Ayrıca korsan yazılım ne alaka?

Kişisel bir şey söylemedim niye kendini savunma gereği hissettin ki? Korsan deme cesareti bulduğun konuyu bir okusaydın keşke. Konuda yazanları burada tekrarlamayacağım sana.

Sağlamlisans güvenilir gözüküyor, daha önce başka yerden almıştım ama nereden aldığımı unuttum, yeni sistemim de lisansı buradan alırım bende, tavsiyeler için teşekkürler.

Tamam.Okudum hemen kızma.Ama GitHub'daki bazı dosyalar sakıncalı.Tamam mı?

Sakıncalı olduğu için sanal makine kullanıldıya zaten. Güvenilir olsaydı böyle bir makaleye gerek kalmazdı. Sıfır riskle yapmak isteyen konuda belirtildiği gibi Windows 7 kurararak yükseltme yapabilir.

Sakıncalı olduğu için sanal makine kullanıldıya zaten. Güvenilir olsayd almıyor.ı böyle bir makaleye gerek kalmazdı. Sıfır riskle yapmak isteyen konuda belirtildiği gibi Windows 7 kurararak yükseltme yapabilir.
Hastayım da hiç dogru düzgün okumuyom pardon.Beynim almıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı