Windows 11 lisansı ile yine de Windows 10'a geçmeli miyim?

Affan Doğan

Centipat
Daha fazla  
Windows 11 lisansım var ama birçok problem yaşıyorum bildiğiniz gibi Windows 11 bozuk düzgün çalışmıyor. Sizce Windows 10 işletim sistemine geçmeli miyim ta ki Windows 11 düzelinceye kadar?

Son düzenleyen: Moderatör:
Windows 11 lisansım var ama birçok problem yaşıyorum bildiğiniz gibi Windows 11 bozuk düzgün çalışmıyor. Sizce Windows 10 işletim sistemine geçmeli miyim ta ki Windows 11 düzelinceye kadar?
Çıktığı İlk 3 ay haricinde Wİndows 11'in bozuk çalıştığı bir an görmedim.
Kullandığım programların da performansı arttı.
Güncel bir sistemin varsa artık Windows 10 diretmenin bir anlamı yok. 1-2 seneye desteği bitecek bir işlemtim sisteminden bahsediyoruz.

İllaki sorunları vardır ama birçok yazmış merak ettim. Duruma göre belki ben de dönerim.
Örneğin render performansında bir fark var mı?

Çıktığı İlk 3 ay haricinde Windows 11'in bozuk çalıştığı bir an görmedim.
Kullandığım programların da performansı arttı.
Güncel bir sistemin varsa artık Windows 10 diretmenin bir anlamı yok. 1-2 seneye desteği bitecek bir işlemtim sisteminden bahsediyoruz.

Anlaşılan Windows 10'a tekrar dönmek şımarlıklıktan ibaret. Teşekkürler bu yorum yeterlidir benim için.

Son düzenleme:
Düzgün çalışmayan şeyleri yazar mısınız?

Kulaklığımın mikrofonunu çalıştıramıyorum. Hemen bana ayarlar kısmına git izinleri aç gibi saçma çözümleri sunmayın bilgisayardan tamamen anlamıyor değilim. Sadece bu forumda bile bir veya iki kere bu sorun ile ilgili konu açtım ama bir verim alamadım. Bunun dışında Driver yüklerken bile sürekli hata alıyorum açıkçası bıktım.

İllaki sorunları vardır ama birçok yazmış merak ettim. Duruma göre belki ben de dönerim.
Örneğin render performansında bir fark var mı?

Anlaşılan Windows 10'a tekrar dönmek şımarlıklıktan ibaret. Teşekkürler bu yorum yeterlidir benim için.

Peki bana şunu söylersin o zaman. Kaç gündür mikrofonun sancısını çekiyorum düzeliyor kapatıp açınca tekrar bozuluyor. Bu konuya gidip bana yardımcı olur musun?

Yeni konular

Geri
Yukarı