Çözüldü Windows 11 lisansı nereden alınır?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

TLPA

Kilopat
Makaleler
2
Yer
Zonguldak
Daha fazla  
Arkadaşlar yakın zamanda şu ucuza satılan lisanslardan alıp da patlamayan var mı? Patlamadıysanız nereden aldığınızı söyler misiniz?

Çözüm
Ben 11Pro lisansı aldım sağlam lisanstan senin dediğin gibi oldu bende de iade ettim ve yeni bilgisayarımda tekrar kullanabildim aklında bulunsun.
İlginç, daha önce sorun yaşamadığım ve daha ucuz olduğu için Jetlisans 'tan Windows 10 Pro anahtarı aldım. Sanırım bu saatte hizmet verecek kimse olmadığı için anahtar gelmedi. Gündüz hallederim, birazdan yatacağım zaten. Fiyat olarak böyle daha uygun oldu. :) Olumsuz bir durum olursa yazarım.
Burdan 3 kere alışveriş yaptım güvenilir ve hiçbir sıkıntı çıkmadı Max 10dakikaya mailine geliyor key.

Sağlamlisans dışında bir yerden almayın. Forumda en çok önerdiğimiz yerdir.

Artı -1 Eksi
Ben daha önce Jetlisans diye bir yerden almışım, 3 senedir sorun olmadı aslında ama Sağlamlisans 'a da bir bakayım.
İlla ki başka güvenilir yerler vardır ama forumun yarısından fazlası sağlam lisans üzerinden almıştır keyleri. :D

İlla ki başka güvenilir yerler vardır ama forumun yarısından fazlası sağlam lisans üzerinden almıştır keyleri. :D
" MAK lisanstır, tek Pc içindir ve süresizdir, format sonrası kullanılamaz. " şeklinde bir ibare var.

Oysa ki ben Jetlisans 'tan 3 yıl önce aldığım anahtarı önce bir Monster marka laptopta kullandım, sonra bu laptobu iade ettim, MSI marka bir laptop alıp baya bir süre kullandım. bu süreçte 2 kere farklı makinalara yüklenmiş oldu. Aynı anahtarı madem başka bilgisayarda kullanabiliyorum, o zaman yeni kasada da kullanırım dedim. Ancak nedense kabul etmedi. Monster makinayı iade ettiken birkaç ay sonra almıştım MSI olanı, o sırada Monster 'daki key kullanılmadığı için sanırım boşa düştü, serverlar üzerinden eşleniyorlar. Bundan dolayı bilemedim yani. Birde o anahtarı aldığımda Windows 10 vardı, Windows 11 'de de tepe tepe kullandım, ilk çıktığı günden beri. Şimdi nereden, hangi anahtarı almak mantıklı? Tekrar Jetlisans 'tan Windows 10 Pro anahtarı alayım diyorum aslında. :D

" MAK lisanstır, tek PC içindir ve süresizdir, format sonrası kullanılamaz. " şeklinde bir ibare var.

Oysaki ben Jetlisans'tan 3 yıl önce aldığım anahtarı önce bir Monster marka laptopta kullandım, sonra bu laptopu iade ettim, MSI marka bir laptop alıp bayağı bir süre kullandım. Bu süreçte 2 kere farklı makinelara yüklenmiş oldu. Aynı anahtarı madem başka bilgisayarda kullanabiliyorum, o zaman yeni kasada da kullanırım dedim. Ancak nedense kabul etmedi. Monster makineyı iade ettiken birkaç ay sonra almıştım MSI olanı, o sırada Monster'daki key kullanılmadığı için sanırım boşa düştü, serverlar üzerinden eşleniyorlar. Bundan dolayı bilemedim yani. Bir de o anahtarı aldığımda Windows 10 vardı, Windows 11'de de tepe tepe kullandım, ilk çıktığı günden beri. Şimdi nereden, hangi anahtarı almak mantıklı? Tekrar Jetlisans'tan Windows 10 Pro anahtarı alayım diyorum aslında. :D

Ben 11Pro lisansı aldım sağlam lisanstan senin dediğin gibi oldu bende de iade ettim ve yeni bilgisayarımda tekrar kullanabildim aklında bulunsun.

İlginç, daha önce sorun yaşamadığım ve daha ucuz olduğu için Jetlisans 'tan Windows 10 Pro anahtarı aldım. Sanırım bu saatte hizmet verecek kimse olmadığı için anahtar gelmedi. Gündüz hallederim, birazdan yatacağım zaten. Fiyat olarak böyle daha uygun oldu. :) Olumsuz bir durum olursa yazarım.

Çözüm
İlginç, daha önce sorun yaşamadığım ve daha ucuz olduğu için Jetlisans'tan Windows 10 Pro anahtarı aldım. Sanırım bu saatte hizmet verecek kimse olmadığı için anahtar gelmedi. Gündüz hallederim, birazdan yatacağım zaten. Fiyat olarak böyle daha uygun oldu. :) Olumsuz bir durum olursa yazarım.

Ürününüz geldi mi? Ben de aynı yeri düşünüyorum.

Geri
Yukarı