Windows 11 lisansı nereden alınır?

Ach_Master

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar benim 2 sorum var.
1.Windows 11 Pro ile Windows 11 Home arasında bir fark var mı ona göre lisans alacağım.
2.bu site güvenlimi arkadaşlar güvenli ise hangi sürümü alayım bana gelen bilgisayar FreeDOS olacak yani OEM falan var ne olduğunu bilmiyorum artık bana bri cevap yazarsa ona göre sevinirim.

Not: Arkadaşlar ben Flash'a Windows 11 yazdırdım yani Windows 10 lisansı al vs yazmayın arkadaşlar ben direk Windows 11 alacağım Win. 10 lisansı alıp da Win. 11'e çevirmeye hiç uğraşma istemiyorum buna göre mesaj yazarsanız sevinirim.

Arkadaşlar benim 2 sorum var.
1.Windows 11 Pro ile Windows 11 Home arasında bir fark var mı ona göre lisans alacağım.
2.bu site güvenlimi arkadaşlar güvenli ise hangi sürümü alayım bana gelen bilgisayar FreeDOS olacak yani OEM falan var ne olduğunu bilmiyorum artık bana bri cevap yazarsa ona göre sevinirim.

Not: Arkadaşlar ben Flash'a Windows 11 yazdırdım yani Windows 10 lisansı al vs yazmayın arkadaşlar ben direk Windows 11 alacağım Win. 10 lisansı alıp da Win. 11'e çevirmeye hiç uğraşma istemiyorum buna göre mesaj yazarsanız sevinirim
Merhaba
alabildin mi aldıysan nereden aldığını söyleyebilir misin ve güvenilir mi

Burada satış olan sitelere yönlendiriyor Uyumlu Bilgisayarınız İçin Windows 11'i Edinme
Diğer türlü edinilen Windows lisansları yasal değil. Korsan oyun oynamak gibi düşün. (3

Mesajını aldıktan sonra gördüm kusura bakmayın

Merhaba
Alabildin mi aldıysan nereden aldığını söyleyebilir misin ve güvenilir mi?

Merhaba bu siteden satın aldım kodun ne zaman geliceğini takip etmedim bir gün sonra kod geldi ama akşam hiç bakmadım ama belki akşam gelmiştir emin değilim %100 güvenliydi key de hiçbir sıkıntı çıkmadı tek seferde girdi keyi

Geri
Yukarı