Windows 11 lisansı ucuz sitelerden alınırsa ne olur?

Sporkline

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar bugün FreeDOS bilgisayarım geldi Windows 11'i kurdum. Anahtar kodu kaldı sadece. Ucuz sitelerden alırsam ne olur? Bilen birisi yazabilir mi?

Hocam ucuz site yerine. Windows 11inizin türünü öğrenin.(Home, Pro) artık hangisi ise. Sonra saglamlisanstan duruma göre OEM key satın alın. Mesela benimki "Windows 11 Pro OEM key".

Microsoft'un makalesinde okumuştum bu keyler ile satıcı istediğini yapabilir diye halamı zararsız.

Hocam o işler biraz karışık gibi. Hiçbir şey olmuyor bu arada. Anlamadığım şey OEM key 1 kez kullanılabiliyor fakat adamlar 170TL'ye satıyor. Ne yani 2bin TL'ye alıp 180e satacak kadar zenginler mi? Bu işte bir toptancı var gibi dağıtıyor keyleri.

Bana da çok mantıksız geliyor, acaba crack programından şifre üretip onu mu satıyorlar diye düşünüyor insan. Kaç binlik lisansı 30 liraya satıyorlar.

Arkadaşlar bugün FreeDOS bilgisayarım geldi Windows 11'i kurdum. Anahtar kodu kaldı sadece. Ucuz sitelerden alırsam ne olur? Bilen birisi yazabilir mi?

Ben 1 yıl önce Windows 10 Pro almıştım. 50 TL filandı sanırım. Sonra W11 Pro yükselltim. Orijinal W11 Pro kullanıyorum görünüyor. Ama anakartımı değişirsem, sanırım bu lisans yok olacak. Bence sorun olmaz. Eğer olacağını düşünürsen, sende Windows 10 Pro al. Sonra ücretsiz W11 Pro'ya yükseltirsin.

Geri
Yukarı