Windows 11 Lisansı Windows 10'da Geçerli midir?

CHORSIN

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba. Yeni cihazımda orijinal Windows 11 var. Fakat ben Windows 10'a daha alışığım. Windows 10'a dönmek istiyorum. Lisansım Windows 10'da geçerli mi? Windows 11'e dönersem daha sonra lisanslı mı olur?

Merhaba. Yeni cihazımda orijinal Windows 11 var. Fakat ben Windows 10'a daha alışığım. Windows 10'a dönmek istiyorum. Lisansım Windows 10'da geçerli mi? Windows 11'e dönersem daha sonra lisanslı mı olur?
Geçerli değil. Windows 10 lisansı almanız gerek.
Çoğu insan yanlış cevap vermiş. Ben kendi deneyimim ile söyleyeyim, kendi bilgisayarım Windows 11 Home SL geldi. 10 yaptığımda lisans otomatik olarak aktifleşti. Windows 10'dan 11'e hala ücretsiz yükseltme olduğu için lisanslar 2 taraflı geçerli oluyor.

Çoğu insan yanlış cevap vermiş. Ben kendi deneyimim ile söyleyeyim, kendi bilgisayarım Windows 11 Home SL geldi. 10 yaptığımda lisans otomatik olarak aktifleşti. Windows 10'dan 11'e hala ücretsiz yükseltme olduğu için lisanslar 2 taraflı geçerli oluyor.
Bilmiyordum hocam. Bildiğim iyi oldu.

Çoğu insan yanlış cevap vermiş. Ben kendi deneyimim ile söyleyeyim, kendi bilgisayarım Windows 11 Home SL geldi. 10 yaptığımda lisans otomatik olarak aktifleşti.
Aynı şekilde yakın zamanda Windows 11 ile hazır gelen bir cihazı (laptop) Windows 10'a çevirdim ve herhangi bir lisans sorunu yaşamadım.

Geri
Yukarı