Windows 11 Lite Hizmetler Nasıl Aktif Edilir?

yunus1337

Femtopat
Arkadaşlar bilgisayara diğer işletim sistemlerini kurarken flash belleğim boot menüde gözükmediği için uzun bir arayış sonrasında Windows 11 Lite işletim sistemini kurabildim. Kurdum kurmasına fakat bayağı problemli bir işletim sistemi. Ne Bluetooth çalışıyor ne Görev Yöneticisi. Geri kalan aklınıza gelebilecek (CMD, Regedit, Windows Update) vb. hepsi pasif durumda. Windows 11 kendi sitesinden flash belleğe attığım zaman boot menüde gözükmüyor. Nasıl bir çözüm üretebilirim?

Modlanmış işletim sistemi pişmanlıktır.

Arkadaşlar bilgisayara diğer işletim sistemlerini kurarken flash belleğim boot menüde gözükmediği için uzun bir arayış sonrasında Windows 11 Lite işletim sistemini kurabildim. Kurdum kurmasına fakat bayağı problemli bir işletim sistemi. Ne Bluetooth çalışıyor ne Görev Yöneticisi. Geri kalan aklınıza gelebilecek (CMD, Regedit, Windows Update) vb. hepsi pasif durumda. Windows 11 kendi sitesinden flash belleğe attığım zaman boot menüde gözükmüyor. Nasıl bir çözüm üretebilirim?

Modlanmış işletim sistemi pişmanlıktır.

ISO'yu indirdikten sonra Rufus ile USB'ye yazdirmanız gerek

Windows 11'in sitesinden indirdiğiniz şey ISO dosyası, bunu bir USB bellek veya CD/DVD'ye yazdırmanız gerek bunu biliyorsunuzdur umarım?

ISO'yu indirdikten sonra Rufus ile USB'ye yazdirmaniz gerek
Biliyorum tabii ki. Yazdırdıktan sonra boot menüde gözükmüyor zaten. Linux yüklediğimde gözüküyor Windows 7'de gözüküyor. Fakat Windows 10 ve 11 gözükmüyor.

MBR GPT iki türlü de denedim, bios ayarlarını değiştirmeyi de denedim.

Yeni konular

Geri
Yukarı