Çözüldü Windows 11 Logitech Gaming Software kurulmuyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

th3salih

Hectopat
Yer
İstanbul
Windows 11'i az önce kurdum fakat G300s Mouse'ın yazılımını kuramıyor. Logitech Gaming Software'i ne yapabilirim?
Şu hatayı veriyor.

Adsız.png

Windows'u etkinleştirin. PC'yi kapatın biraz bekleyin açın indirmeyi tekrar yapın kurulumu yapın kurulumda ben de hata verdi ama kurdu sonra PC kendini yeniden başlattı şu an kuruldu umarım sorun çıkartmaz daha baştan hatayla başladık sonu hayrola :)

Windows'u etkinleştirin. PC'yi kapatın biraz bekleyin açın indirmeyi tekrar yapın kurulumu yapın kurulumda ben de hata verdi ama kurdu sonra PC kendini yeniden başlattı şu an kuruldu umarım sorun çıkartmaz daha baştan hatayla başladık sonu hayrola :)

Büyük ihtimalle bazı DLL'ler kurulmamıştır ilk başta ondan olabilir yapabiliyor onu.

program kuruluyor evet ama tekli tuş atamaları çalışmıyor. üzerindeki makro tuşları çalışmıyor halen.

konuyu çözen biri varsa yazsın lütfen

Program kuruluyor evet ama tekli tuş atamaları çalışmıyor. Üzerindeki makro tuşları çalışmıyor halen.

Konuyu çözen biri varsa yazsın lütfen.

Burada başka konu açmıştım oradan kendim buldum gene çözümü bunları yapmadan önce programı bir kaldır PC'yi yeniden başlat öyle yap.

Sorun çözülürse söylersin.

Burada başka konu açmıştım oradan kendim buldum gene çözümü bunları yapmadan önce programı bir kaldır PC'yi yeniden başlat öyle yap.

Sorun çözülürse söylersin.
oldu kankaa çok sağolasın :) oyunlarda mousedan mic basmaya alışkınım çalışmayınca delirdim :D millet niye info vermiyon diyo :D

Yeni konular

Geri
Yukarı