Windows 11 mail değiştirme

ZereX

Decapat
Daha fazla  
Merhaba.

Benim Windows 11 lisansım var ve aşağıdaki gösterdiğim yerdeki Mail'imi değiştireceğim o sanırım Windows 11 lisans maili de ona kayıt oluyor (yanlış biliyor olabilirim) ama ben oradaki mailimi değiştirmek istiyorum değiştirdiğimde lisansın silinir diye de korkuyorum.

Değiştirme sebebim Mail'imin çalınmış olduğunu düşünüyorum 2 kere başıma geldi ve mailim çok karışık.

1. Çalınma sebebi: Valorant'ta hesabım çalındı ve bende akrabalardaydım mail geldi umursamadım ne yazık ki orada mailimin değiştiği ve şifremin değiştiği yazıyordu ardından akrabalardan geldiğimizde yani 3 ay sonra geldiğimde evde hesabıma giriş yaptığımda hesabım askıya aldığı gözüktü. Riot'a her ne kadar yazsam açılmayacağını kesin olarak söyledi. (olay zamanı 1 sene oldu)

2. Çalınma sebebi: VPN açtığını düşünüyorum Amerika'da biri Twitter hesabıma giriş yapıp deyişik şeyleri beğenmiş ve şifremide değiştirmiş ama mailimi değiştirmemiş.
Twitter hesabımı kurtarabildim (olay zamana bugün oldu)

Dosya Ekleri

• ahobiler.png
    ahobiler.png
    94,4 KB · Görüntüleme: 17
Resimdeki hesabın uzantısı gmail.com, yani belli ki Google hesabı kullanıyorsunuz. Bir ihtimal, Google hesabınızdaki e-postayı değiştirerek lisansa hiç zarar gelmeden mail adresini değiştirebilirsiniz. Hesap yine aynı hesap, fakat girmek için farklı mail adresi giriyorsunuz yani. Google mail adresinizle Microsoft'a mı kaydoldunuz yoksa sadece Google hesabıyla giriş mi yaptınız?

Ayrıca o Google hesabınızda iki adımda doğrulamayı açtınız mı? Tüm bunların hiçbirine gerek kalmadan sadece iki adımda doğrulamayı açarak da kurtulabilirsiniz. Antivirüs ile tarama da yaptınız mı?

Mailimi kompile değişticem yeni maile geçeceğim Windows lisans.
İçin sıkıntı yaratmasın diye sordum soruyu sistemde virüs yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı