Windows 11 masaüstündeki kullanıcı klasörü silinirse ne olur?

Octafox

Hectopat
Merhabalar. Windows 11 kullanıyorum. Masaüstüm çok dağınıktı. Ben de kısayolları ve gereksiz dosyaları sildim. Kullanıcı klasörünü de sildim o gazla. Ama sil tuşuna bastıktan sonra hiçbir uyarı ya da pencere çıkmadı. Yani yok oldu birden. C sürücüsünde aradığımda klasörü bulamadım. Bilgisayarı kapatıp açtım. Ama bir şey olmadı. Sıkıntı olur mu? Nasıl geri getirebilirim? Teşekkürler.

Windows silmenin sisteme engel olacağı hiçbir dosyayı sildirtmez, Windows search üzerinden kullanıcılar klasörünü arattın mı?

Windows silmenin sisteme engel olacağı hiçbir dosyayı sildirtmez, Windows search üzerinden kullanıcılar klasörünü arattın mı?
Windows search üzerinden aratmadım. Aklıma gelmedi. C sürücüsünde Kullanıcılar klasörüne baktım. "Ortak" ve "tr" klasörleri vardı. Onların içinde de aradım ama bulamadım. Bilgisayarı şimdi kapattım. Açınca search kısmında aratacağım.

Herkese teşekkürler.

Windows search üzerinden aratmadım. Aklıma gelmedi. C sürücüsünde Kullanıcılar klasörüne baktım. "Ortak" ve "tr" klasörleri vardı. Onların içinde de aradım ama bulamadım. Bilgisayarı şimdi kapattım. Açınca search kısmında aratacağım.
Aratın bakalım orada varsa çözülmüş demektir, dediğim gibi Windows öyle klasörleri sildirtmez. Kısayolu silmişsiniz.

Geri
Yukarı