Windows 11 masaüstünüzü atın

Eki Görüntüle 1801156

Sonunda Windows 11 22H2 moment 3
22621.1778
@GokhanYigitGya

Hayırlı olsun.😃

Masaüstümün son hali şöyle:

1686324462129.png

Mouse olarak şunun karanlık tema versiyonunu kullanıyorum: https://www.deviantart.com/jepricreations/art/Windows-11-Cursors-Concept-v2-886489356
Duvar kâğıdını şu konudan aldım:
Duvar kâğıdını şu siteyle bilgisayarımın çözünürlüğüne uygun olacak şekilde dönüştürdüm:

@489798 @Leon Dayı.

Son düzenleme:
Hayırlı olsun.😃

Masaüstümün son hali şöyle:

Eki Görüntüle 1813936

Mouse olarak şunun karanlık tema versiyonunu kullanıyorum: https://www.deviantart.com/jepricreations/art/Windows-11-Cursors-Concept-v2-886489356
Duvar kâğıdını şu konudan aldım:
Duvar kâğıdını şu siteyle bilgisayarımın çözünürlüğüne uygun olacak şekilde dönüştürdüm:

@489798 @Leon Dayı.

Benim Windows aynı duruyor.

Hocam hoşuma gitti de bende yükleyeceğim. Site güvenli midir?

Deviantart sitesi bilindik bir site olduğundan evet güvenlidir. Ama yine de sorumluluk tamamen size aittir.

Benim Windows aynı duruyor.

@489798 hocam bende Windows 8'den kalma varsayılan mouse imlecinden bıktığımdan daha modern bir mouse imleci ile değiştirdim.
Duvar kâğıdını da eklediğim mouse ile uyumlu ve daha modern görünen fakat Windows 11 tasarımını bozmayan bir duvar kâğıdı ile değiştirdim. Özellikle Windows 11 23H2 yeni ve daha da modern bir dosya gezgini tasarımı getireceğinden bu tema o sürümde daha da güzel gözükecek.
Son hali herhalde şu şekilde olacak: (yalnızca açık tema halini bulabildim.)

1686326957370.png

Şu an dev channel kullanıcılarında olan dosya gezgini sürümü:

1686327269108.png

Son düzenleme:
Deviantart sitesi bilindik bir site olduğundan evet güvenlidir. Ama yine de sorumluluk tamamen size aittir.

@489798 hocam bende Windows 8'den kalma varsayılan mouse imlecinden bıktığımdan daha modern bir mouse imleci ile değiştirdim.
Duvar kâğıdını da eklediğim mouse ile uyumlu ve daha modern görünen fakat Windows 11 tasarımını bozmayan bir duvar kâğıdı ile değiştirdim. Özellikle Windows 11 23H2 yeni ve daha da modern bir dosya gezgini tasarımı getireceğinden bu tema o sürümde daha da güzel gözükecek.
Son hali herhalde şu şekilde olacak: (yalnızca açık tema halini bulabildim.)

Eki Görüntüle 1814014

Şu an dev channel kullanıcılarında olan dosya gezgini sürümü:

Eki Görüntüle 1814038

Hocam 23h2'de yapi etiketi ve timebomb kaldırılsın anında geçerim ben sabırsızlanıyorum. Hem de temiz kurulumla.

İndirme hizim fena değil 20 dakikada indirip formatlarim da yüklenecek tonla uygulama var 😄

Yeni konular

Geri
Yukarı