Windows 11 masaüstünüzü atın

1686330739584.png

Normalde ikonlar daha küçük ama mouse bozulduğu için tekerlek olmadan daha fazla küçültemiyorum.

Deviantart sitesi bilindik bir site olduğundan evet güvenlidir. Ama yine de sorumluluk tamamen size aittir.

@489798 hocam bende Windows 8'den kalma varsayılan mouse imlecinden bıktığımdan daha modern bir mouse imleci ile değiştirdim.
Duvar kâğıdını da eklediğim mouse ile uyumlu ve daha modern görünen fakat Windows 11 tasarımını bozmayan bir duvar kâğıdı ile değiştirdim. Özellikle Windows 11 23H2 yeni ve daha da modern bir dosya gezgini tasarımı getireceğinden bu tema o sürümde daha da güzel gözükecek.
Son hali herhalde şu şekilde olacak: (yalnızca açık tema halini bulabildim.)

Eki Görüntüle 1814014

Şu an dev channel kullanıcılarında olan dosya gezgini sürümü:

Eki Görüntüle 1814038

Valla bende değişmesini istiyorum Sekmeler kısmının rengi ile Dosya yolu arasında hafif bir çizgi var renk tam uyumlu değil o düzelirse ve Hızlı erişimde açılı olan klasörün yanında Windows Renginin gözükmesini çok istiyorum o da eklendiği zaman benim için Dosya Gezgini yeniliği bitmiştir. :D

Attığım Görsel bana ait ve Sekme barıyla Alt kısım arasında ki renk aynı ama Dev sürümünde çizgi mevcut Küçük takıntılarım var :D

Ama en çok istediğim Hızlı erişimde açık olan Klasörün yanında Windows Renginin gözükmesi

Dosya Ekleri

• Adsız.png
    Adsız.png
    18,7 KB · Görüntüleme: 35
  • Ekran Görüntüsü (1).png
    Ekran Görüntüsü (1).png
    15,3 KB · Görüntüleme: 37

Yeni konular

Geri
Yukarı