Windows 11 masaüstünüzü atın

Masaüstü:

1688814018644.png

Başlat menüsü:

Ekran görüntüsü 2023-07-08 140209.png

Widget'ları ve görev görünümü buttonunu da kapattım. Hatta iyice abartıp yerel hesaba da geçsem mi diye düşünmeye de başlamadım değil. 😁
Hatta ana bilgisayarımda Windows 11'den Windows 10 LTSC 2019'a geçip onu da Windows 7'nin birebir aynısı yapmayı da düşünüyorum.

Masaüstü:

Eki Görüntüle 1853066

Başlat menüsü:

Eki Görüntüle 1853070

Widget'ları ve görev görünümü buttonunu da kapattım. Hatta iyice abartıp yerel hesaba da geçsem mi diye düşünmeye de başlamadım değil. 😁
Hatta ana bilgisayarımda Windows 11'den Windows 10 LTSC 2019'a geçip onu da Windows 7'nin birebir aynısı yapmayı da düşünüyorum.

Hocam ben vivetool kullanarak arama butonunu eski hale başlat menüsü kısmını yeni hale getirdim bence gayet güzel oldu.

21h2ye önem vermiyorlar artık mecbur vivetool kullanıyorum.

Hocam ben vivetool kullanarak arama butonunu eski hale başlat menüsü kısmını yeni hale getirdim bence gayet güzel oldu.

21h2ye önem vermiyorlar artık mecbur vivetool kullanıyorum.

Hocam normal Windows 10'un desteği 2 sene sonra değil de daha geç bitseydi Windows 10 LTSC 2019'a gözüm kapalı geçerdim.
Windows 10 LTSC'yi de görünüş ve deneyim olarak Windows 7'ye çevirmeye çalışırdım. Çünkü aslında Windows 7'den sonra çıkan modern Windows sürümlerinden ve Microsoft hizmetlerinin çoğundan nefret ediyorum.😒 hem her şeyimi takip ediyorlar hem de varsayılan uygulamalarıma karışıyorlar.

Güncel Duvar Kağıtlarım:

1688816695149.png

1688816724054.png

Sıkıntı olmaz. Beklerim.

Google Drive'a yüklüyorum hocam Dosya Boyutu yüksek olduğu için kabul etmedi Technopat.
Telefona attım RAR dosyasını telefonun İnternetiyle yüklüycem.

Yeni konular

Geri
Yukarı