Windows 11 masaüstünüzü paylaşın

Hocam ilk 2 Walpaper'i nereden bulabilirim?

Hocam sizin arka plan nereden? :)
İlk resimleri nereden bulduğumu şu an hatırlamıyorum ama şuraya yükledim isterseniz indirebilirsiniz.

Yeni arka plan resmi ise Yüzüklerin Efendisi dizisinden paylaşılan ilk görsel.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

İlk resimleri nereden bulduğumu şu an hatırlamıyorum ama şuraya yükledim isterseniz indirebilirsiniz.

Yeni arka plan resmi ise Yüzüklerin Efendisi dizisinden paylaşılan ilk görsel.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Hocam peki paylaşılan görseli nasıl wallpaper olarak ayarlayabilirim, sizin yaptığınız gibi?

Hocam peki paylaşılan görseli nasıl wallpaper olarak ayarlayabilirim, sizin yaptığınız gibi?
Paint 3d ile açıp sağ tık tuval seçeneklerini seçip sonra da shifte basılı tutarken (oranı korumak için) mouse yardımıyla siyah bölgeleri dışarıda bırakacak şekilde tuval çerçevesini ayarladım.

Bu da benim Windows 11'im :)

Dosya Ekleri

• Adsız.png
    Adsız.png
    903,6 KB · Görüntüleme: 126
Quotefancy isimli site. Biraz sizden özendim açıkçası ama gerçekten göze çok hoş geliyor bu şekilde.

Eki Görüntüle 1126872

Bu şekilde kullanıyorum şu anda. Canım sıkıldıkça değiştiriyorum. Teşekkürler.
Aslında ben başka bir yerden almıştım. Ursula Le Guin'e ait sözler ile ilgili galeri oluşturmuşlardı. Asıl ben teşekkür ederim sayenizde asıl yeri öğrenmiş oldum ve oradan başka resimler de alabilirim.

Windows 11'in Windows 10X arka planı ile nasıl görüneceğini merak ettiğim için arka planı Windows 10X arka planı ile değiştirdim. Gerçekten güzel oldu.
Screenshot (2021-08-03 01).png

Yeni konular

Geri
Yukarı