Çözüldü Windows 11 mavi ekran hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

378352

Hectopat
Makaleler
3
Başlıkta okuduğunuz gibi mavi ekran hatası aldım. Dosya linkini ekliyorum. İçinde 1 adet minidump dosyası var.

Son düzenleyen: Moderatör:
Başlıkta okuduğunuz gibi mavi ekran hatası aldım. Dosya linkini ekliyorum. İçinde 1 adet minidump dosyası var.

VirtualBox kaldırın.

HD Tune ile quick scan kapalı error scan yapıp sonucu atın.

HD Tune ile test yaptım sonucu ektedir;

test_sonucu.PNG

Bir de bahsettiğiniz VirtualBox programı ne tür bir sebepten ötürü mavi ekran hatalarına sebebiyet veriyor anlamıyorum. Oysaki sanal makinelere 2 çekirdek ve 2047 MB bellek veriyorum. Sorun neden kaynaklıdır acaba? Daha detaylı bilgi verebilir misiniz?

HD Tune ile test yaptım sonucu ektedir;

Eki Görüntüle 1116386

Bir de bahsettiğiniz VirtualBox programı ne tür bir sebepten ötürü mavi ekran hatalarına sebebiyet veriyor anlamıyorum. Oysaki sanal makinelere 2 çekirdek ve 2047 MB bellek veriyorum. Sorun neden kaynaklıdır acaba? Daha detaylı bilgi verebilir misiniz?

Health sekmesini de paylaşın. VirtualBox sürücülerini dosya da gördüm o yüzden dedim. Silmeniz iyi olur.

Health sekmesinin görselini ekliyorum;

VirtualBox'ta hata vermeyen sürücü bulma şansımız var mı?

Dosya Ekleri

• saglik_durumu.PNG
    saglik_durumu.PNG
    59,7 KB · Görüntüleme: 44
Health sekmesinin görselini ekliyorum;

VirtualBox'ta hata vermeyen sürücü bulma şansımız var mı?

Windows 11 VirtualBox'a mı kurulu? Diskte de sorun gözükmüyor.

Hayır. Ana makinede Windows 11 kurulu. VirtualBox anamakinenin içinde yüklü.

O zaman kaldırmanız gerekiyor. Sorun çıkartan şey o çünkü. Düzelirse tekrar yükleyebilirsiniz.

Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı