Windows 11 mavi ekran hatası

Vanguard yazılımını kaldırın.

Kamera sürücünüzü güncelleyin.

Aygıt Yöneticisinde bilinmeyen aygıt var mı diye kontrol edin. Varsa donanım kimliğini paylaşın.
Eğer yoksa Aygıt Yöneticisi > Sistem aygıtları kısmından AMD Audio Co-Processor donanımını bulup devre dışı hale getirip deneyin.

Ek olarak konuya şöyle bir eski konunuzu buldum. Eğer bu konuda Driver Booster ile kurduğunuz sürücüler duruyorsa tavsiyem temiz kurulum yapmanızdır. Sağlıklı bir sürücü kurma aracı değildir.

Vanguard yazılımını kaldırın.

Kamera sürücünüzü güncelleyin.

Aygıt yöneticisinde bilinmeyen aygıt var mı diye kontrol edin. Varsa donanım kimliğini paylaşın.
Eğer yoksa Aygıt Yöneticisi > sistem aygıtları kısmından AMD Audio co-Processor donanımını bulup devre dışı hale getirip deneyin.

Ek olarak konuya şöyle bir eski konunuzu buldum. Eğer bu konuda Driver Booster ile kurduğunuz sürücüler duruyorsa tavsiyem temiz kurulum yapmanızdır. Sağlıklı bir sürücü kurma aracı değildir.

Hocam aygıt yöneticisinde bilinmeyen aygıt yok. Bilgisayara dün temiz kurulum ile Windows 11 kurdum. Kamera yazılımını nasıl güncelleştireceğim?

Tekrar oyuna girdiğiniz zaman otomatik olarak yüklenir. Sorunun Vanguard kaynaklı olduğunu sanmıyorum fakat ne olur ne olmaz silmenizi istedim.

Tekrar oyuna girdiğiniz zaman otomatik olarak yüklenir. Sorunun Vanguard kaynaklı olduğunu sanmıyorum fakat ne olur ne olmaz silmenizi istedim.

Sorunun asıl kaynağını bulamadık ama değil mi çünkü ikisi de farklı hatalar ve bilinmeyen sürücü yok kamera sürücüsünü de donanım kimliği ile aradığımda bulamıyorum.

Sorunun asıl kaynağını net olarak söyleyemiyorum fakat açıkçası Vanguard ile ilgili sorunlar bana hiç masum gelmiyor. RAM'den şüpheleniyorum genelde bu durumlarda. Eski dökümleri incelediğimde de bir iki RAM ile ilgili olabilecek uzantı gördüm. Müsait bir vaktinizde BIOS üzerinde X.M.P ayarını varsayılan hale getirip Memtest86 testi gerçekleştirir misiniz?
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Sorunun asıl kaynağını net olarak söyleyemiyorum fakat açıkçası Vanguard ile ilgili sorunlar bana hiç masum gelmiyor. RAM'den şüpheleniyorum genelde bu durumlarda. Eski dökümleri incelediğimde de bir iki RAM ile ilgili olabilecek uzantı gördüm. Müsait bir vaktinizde BIOS üzerinde XMP ayarını varsayılan hale getirip Memtest86 testi gerçekleştirir misiniz?
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bunu bilgisayarı ilk aldığımda yapmıştım açtığım konuda da gördüğünüz gibi bilgisayar laptop yani XMP ayarı yok. Ayrıyeten cihazı ilk aldığım zaman açılmıyordu ve ilk konudaki gibi mavi ekran veriyordu sebebini de parmak izi sürücüsü idi. O zaman Memtest de yapmıştım temiz çıkmıştı. Bu aldığım cihaz sürücü sorunları olan bir cihaz birçok konuda da görmüşsünüzdür zaten.

Geri
Yukarı