Windows 11 Media Player sıkıntıları

Stalkerlp

Kilopat
Makaleler
4
Daha fazla  
Selam herkese,

Windows 11 yükledim bugün. Şu an için güzel ve her şey yolunda.

Müzik için medya oynatıcı değişmiş biraz neyse arşivim var büyük ekledim zaten bayağı bir kriz geçirdi.

Sonrasında playlist yapmaya çalışıyorum hala sürükle bırak yapılmamış. Hepsi bir yana ekleme yapıp geri dönünce çöküyor sürekli.

Tekrar açıyorum biraz uğraşınca çöküyor sizde de böyle mi? Yoksa sorunlu mu bu program? Ya da nasıl düzelir bir yol var mı?

Selam herkese,

Müzik için medya oynatıcı değişmiş biraz neyse arşivim var büyük ekledim zaten bayağı bir kriz geçirdi.

Sonrasında playlist yapmaya çalışıyorum hala sürükle bırak yapılmamış. Hepsi bir yana ekleme yapıp geri dönünce çöküyor sürekli.

Tekrar açıyorum biraz uğraşınca çöküyor sizde de böyle mi? Yoksa sorunlu mu bu program? Ya da nasıl düzelir bir yol var mı?

Yani hocam herkesi uyardık Windows 11 hakkında. Hala geliştirilen bir işletim sistemi Windows 11. VLC falan kullanabilirsiniz kısa süreliğine.

Selam herkese,

Ben kısa süreliğine ilk başlarda Gom player kullandım. Şu an windows, videolarımı gayet iyi bir şekilde işleyebiliyor. Sorun sanırım sizin bilgisayarınıza has bir sorun...

Video değil müzik MP3 @Masquridea

Müzik de benim bilgisayarıma has bir sorun olamaz olması da imkansız yani.

Musicbee kullanıyorum normalde ama bu programı denemek istedim berbat.

Arşivimde 9865 tane MP3 var bence bu programda sorun var.

Ayrıca sistemim Windows 11 her şeyi karşılıyor orijinal Windows 10 geçişli hani öyle uyumsuz sistem ile kurmadım.
Yani hocam herkesi uyardık Windows 11 hakkında. Hala geliştirilen bir işletim sistemi Windows 11. VLC falan kullanabilirsiniz kısa süreliğine.

VLC film için yükledim. Musicbee de MP3 için. Ama bu medya oynatıcıyı denemek istedim. Ama pek üstünde durulmadığı belli programın.

Evet oda duruyormuş hala.
Yeni olanı onar yaptım şimdilik biraz düzeldi gibi görünüyor yarın biraz daha uğraşırım.

Musicbee kullanıyorum Windows Store da var çok güzel. Sorunsuz ama işte yeni geçince W11'e denemek istedim.

Geri
Yukarı