Windows 11 mi Windows 10 mu?

Ben milattan kalma işlemciyle çok rahat bir şekilde Windows 11 kullanıyorum.
6 GB RAM ile rahatlıkla kullanılabiliyor fakat sizde 4 GB RAM olduğu için Windows 11 ağır kalacaktır.
Windows 10'da kalmanız daha iyi olacaktır.

İnanmayacaksın ama 11. 4GB RAM'e karşı çok ön yargılıydım fakat kurtarıcının SSD olduğunu öğrendim. Kendi görüşümde Windows 11 Windows 10'dan daha iyi olduğuna dair. Yani 11'e geçmeni öneririm.

Selamlar. Uzun süredir araştırıyor fakat net bir sonuç elde edemediğim için bu soruyu soruyorum. Windows 11'in tam sürümü çıktı güncelleme ile almıyor fakat USB belleğe yazdırıp hem 5 ayın ardından bilgisayarı temizlemek hem de temiz sistem kurmak istiyorum. Ama kararsız kaldım Windows 11 beta kullanırken oyunlarda mini droplar haricinde sıkıntım olmuyordu tam sürümde nasıl bir durum beni bekliyor onu da bilmiyorum Windows 11 betadan Windows 10'a da tam sürüm çıkmadan 2 hafta önce downgrade yapmıştım. Sizce şimdi Windows 10 mu kurmalıyım Windows 11 mi?
Sistem özellikleri:
AMD A4 9120 (7.th gen) 2.20 GHz işlemci.
4 GB DDR4 2666 MHz RAM.
AMD R3 Graphics ekran kartı
120 GB SSD.
Bu arada sadece işlemci nesli yetmediği için yükseltme yapmıyor sistemde DirectX 12 ve TPM 2.0 var.

Hocam 8.1'e geçsen daha iyi olur 4 GB RAM'la Windows 10 belki kullanılır ama oyun oynanmaz 8.1 sl belki daha iyi gelir

Hocam 8.1'e geçsen daha iyi olur 4 GB RAM'la Windows 10 belki kullanılır ama oyun oynanmaz 8.1 sl belki daha iyi gelir.

Yoğun yük isteyen oyunları oynayan birisi değilim ama SSD den olsa gerek oyunları gayet rahatlıkla oynuyor. Hemde 8.1'i Adobe programlarını çalıştırmadığı için tercih etmiyorum.

Yoğun yük isteyen oyunları oynayan birisi değilim ama SSD den olsa gerek oyunları gayet rahatlıkla oynuyor. Hemde 8.1'i Adobe programlarını çalıştırmadığı için tercih etmiyorum.
Oyunları bu kadar sık oynamıyorsanız ne bekliyorsunuz? Tabi ki Windows 11. Fast Theme Accelerator özelliği ile kullanımı öbür Windows işletim sistemlerine göre çok daha kullanışlı. Windows 10'dan eksik bir kaç özellik seneye gelecek.

Oyunları bu kadar sık oynamıyorsanız ne bekliyorsunuz? Tabi ki Windows 11. Fast theme accelerator özelliği ile kullanımı öbür Windows işletim sistemlerine göre çok daha kullanışlı. Windows 10'dan eksik birkaç özellik seneye gelecek.

Şu sıralar fazlasıyla aklımı çeliyor fakat hatalar, buglar, vs beni biraz çelişkiye sokuyor.

Geri
Yukarı