Windows 11 mi Windows 10 mu?

R A O X

Centipat
Daha fazla  
Ben Windows 11 ve Windows 10 arasında kaldım. Hangisinin performansı daha iyi.
Bir de Windows 11'den Windows 10'a bilgisarayı sıfırlamadan geçebilir miyim? Bilgisayarı aldığımda mevcut işletim sistemi Windows 10'du belirtmek istedim.

Bir de Windows 11'den Windows 10'a bilgisarayı sıfırlamadan geçebilir miyim? Bilgisayarı aldığımda mevcut işletim sistemi Windows 10'du belirtmek istedim.
Performans için Windows 10 1607 veya 1709 deneyin.

1-bence Windows 10 daha iyi.
2-hayır sıfırlamadan geçemezsin sadece deneme sürümü yanlış hatırlamiosam 2 hafta sonra geçebilirsin.

Ben W11 kullanıyorum, performans için Windows 10 daha iyi. Şu an bende masaüstünde sağ tık yapınca o yenile, dosya oluştur vs. ekranı yarım geliyor, 2 saniye sonra düzeliyor. Çok fazla bug var.

Tercih meselesi. Windows 10'da ilk çıktığı dönem Windows 11 gibiydi, oturmuş bir düzen yoktu. Bu düzen 2-3 sene sonra oturuyor benim gözlemlediğim kadarıyla. Görsellik, yenilik görmek istiyorsanız ve sisteminiz de TPM ve Secure Boot'u destekliyorsa Windows 11'i deneyebilirsiniz. Ancak benim gözlemlediğim Windows 10'da daha oturmuş bir düzen var.

Yeni konular

Geri
Yukarı