Windows 11 mi Windows 10 Pro mu?

barisul54

Centipat
Daha fazla  
Başlıkta anlattığım gibi hangisi iyi? Sanki bana Windows 11 güncelleme aldıkça oyunda FPS düşüşü yapıyor gibi geliyor. Sizce?

Eğer sisteminiz yeteri kadar güçlüyse pek bir farkı olmayacaktır ancak sorunun cevabının temeli şu sorunun cevabında yatıyor, sistem özellikleriniz nedir?

Windows 10'un yavaş yavaş desteği çekiyorlar ben şahsen Windows 11'e geçerek %10'luk FPS artışı sağladım sisteminiz iyi ise Windows 11.

Ben bayağıdır 11 kullandım. Ama sonrasında 10'a geri döndüm. Animasyon geçişler falan saniselik daha yavaş geliyor çok da sevemedim.

Başlıkta anlattığım gibi hangisi iyi? Sanki bana Windows 11 güncelleme aldıkça oyunda FPS düşüşü yapıyor gibi geliyor. Sizce?

Ne için kullanacaksınız? İş odaklı değilse düz 10 ve 10 Pro arasında fark olmaz. 10 ile 11 arasındaki farkta güncel sistemlerde yine fark olmaz. Her zaman güncel kalmak iyidir. Driver'lar oyunlar programlar kendilerini her zaman yeniye optimize ederler. Eğer ki Hyper-V tarzı iş amaçlı şeyler kullanmayacaksanız Windows 11 hayli hayli iş görür.

Windows 10'un yavaş yavaş desteği çekiyorlar ben şahsen Windows 11'e geçerek %10'luk FPS artışı sağladım sisteminiz iyi ise Windows 11.

Aynı şekil bende yaşadım şu an Geliştirici sürümüne geçtim Güncellemeleri yüklüyorum inşallah FPS Kaybı yaşamam fazla Yeni RTM çıkana kadar kalmayı düşünüyorum Yeni Dosya Gezgini ve Copilot beni bayağı bir cezbetti duramadım.

Aynı şekil bende yaşadım şu an geliştirici sürümüne geçtim güncellemeleri yüklüyorum inşallah FPS kaybı yaşamam fazla yeni RTM çıkana kadar kalmayı düşünüyorum yeni dosya gezgini ve copilot beni bayağı bir cezbetti duramadım.

Ben güncelleme ile geçtim ilk başta bazı hatalar verdi ama kalite güncellemesinden sonra düzeldi ama hala tarayıcı eklentisi olan uBlock Origin biraz yavaşlatıyor mesela devre dışı bırakmadan Technopat'a giremiyorum.

Geri
Yukarı