Windows 11 Microsoft Store açılmıyor

m3081

Hectopat
Makaleler
3
Daha fazla  
Dün Windows 10 ISO dosyasındaki install.wim hariç tüm dosyaları Windows 11 ISO dosyasındaki dosyalarla değiştirdim ve TPM olmadan Windows 11 kurdum. Ancak Microsoft Store açılmıyor.
Şu an Windows 11 ISO dosyası ile DISM yapıyorum, sonra SFC yapacağım. O sırada cevap yazarsanız çok sevinirim😊

Son düzenleme:
Dün Windows 10 ISO dosyasındaki install. Wim hariç tüm dosyaları Windows 11 ISO dosyasındaki dosyalarla değiştirdim ve TPM olmadan Windows 11 kurdum. Ancak Microsoft Store açılmıyor.
Şu an Windows 11 ISO dosyası ile DISM yapıyorum, sonra SFC yapacağım. O sırada cevap yazarsanız çok sevinirim😊

Hocam bundan kaynaklımı bilmiyorum ama tüm dosyaları değiştirmeye gerek yok, appraiserres.dll'i değiştirmen yetiyor.

Hocam bundan kaynaklımı bilmiyorum ama tüm dosyaları değiştirmeye gerek yok, appraiserres.dll'i değiştirmen yetiyor.

Ben de işe yaramadı. Ben de burada gösterdiği gibi sources klasöründeki install.wim hariç tüm dosyaları değiştirdim. Zaten kurulum bir garipti normalde İngilizce olması gerekirken Türkçeydi ve sürüm seçme bölümünde Windows 10 sürümleri (Windows 10 Pro, Home ama normalde Windows 11 Pro, Home olması gerek) vardı. Ve kurulumda hata verdi ama yine de kurulmuş.

Ben de işe yaramadı. Ben de burada gösterdiği gibi sources klasöründeki install. Wim hariç tüm dosyaları değiştirdim. Zaten kurulum bir garipti normalde İngilizce olması gerekirken Türkçeydi ve sürüm seçme bölümünde Windows 10 sürümleri (Windows 10 Pro, Home ama normalde Windows 11 Pro, Home olması gerek) vardı. Ve kurulumda hata verdi ama yine de kurulmuş.

USB ile temiz kurulummu yaptınız? Sadece o DLL'yi değiştirip deneyin ama bu sefer ilk Windows 10 kurun daha sonrada yükseltme yapın.

Dün Windows 10 ISO dosyasındaki install.wim hariç tüm dosyaları Windows 11 ISO dosyasındaki dosyalarla değiştirdim ve TPM olmadan Windows 11 kurdum. Ancak Microsoft Store açılmıyor.
Aynı sorun bende de var hala çözemedim.

Geri
Yukarı